Naršymo kelias

Kvietimas dalyvauti. Europos bendradarbiavimo dienai skirtame tarptautiniame trumpametražių filmų konkurse „Be part of it (European cooperation)“
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2013/06/04

Jungtinio Techninio Sekretoriato Informacija

  Ar tu gali iš ES finansuojamo projekto išspausti meną? Ar pajėgtum sukurti iki 10 minučių trukmės meninį filmuką, susijusį su Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ar Baltarusijos organizacijų bendrai vykdomu projektu? Ir pabaigoje dar pridėti Europos Sąjungos vėliavelę?

  Jei nori tokio iššūkio, vasarą dalyvauk tarptautiniame trumpametražių filmų konkurse „Be part of it (European Cooperation)“!

  Tai konkursas, skirtas šiemet jau antrą kartą minimai Europos bendradarbiavimo dienai. Jos metu europiečiams pristatomos Europos bendradarbiavimo programos. Tai Europos Sąjungos finansuojamos programos, kuriose bendrus projektus įgyvendina kaimyninių šalių organizacijos. Bendrai valomos sienas kertančios upės, vykdomos bendros gelbėjimo tarnybų operacijos pasienyje, tiesiami pasienio keliai ir dviračių takai, vyksta festivaliai ir kuriami tarptautiniai turizmo maršrutai. Rugsėjo 21 d. Europos bendradarbiavimo diena bus švenčiama visoje Europoje. Pernai Senajame kontinente įvyko daugiau kaip 250 renginių. Lietuvoje buvo surengtos simbolinės latviško greitosios pagalbos automobilio RAF, lenkiško „Fiat 126 Maluch“, rusiškos „Volgos 21“, baltarusiško traktoriaus „Belarus“ ir lietuviško žemaituko lenktynės.

  Informacija apie Lietuvoje įgyvendinamas Europos bendradarbiavimo programas: http://www.vilniusjts.eu/. Apie Europos bendradarbiavimo dieną: http://www.ecday.eu/.

  Tarptautinį trumpametražių filmų konkursą „Be part of it (European Cooperation)“ organizuoja Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos įsteigta Viešoji įstaiga Jungtinis techninis sekretoriatas (toliau – JTS) ir kino teatras „Pasaka“ (toliau – Kino pasaka).

  Daugiau informacijos: http://www.enpi-cbc.eu/go.php/lit/EUROPOS_BENDRADARBIAVIMO_DIENA._DALYVAUK/500

  Paskutinį kartą atnaujinta: 04/06/2013  |Į puslapio pradžią