Naršymo kelias

Europos Sąjungos apdovanojimai už viešojo administravimo naujoves
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2013/02/04

Parodykite, kaip atnaujinate viešąjį administravimą, ir laimėkite 100 000 eurų!

  Europos Komisija paskelbė ES apdovanojimų konkursą, kuriuo siekia paskatinti novatoriškas Europos viešojo administravimo institucijas supažindinti su dinamiškiausiomis ir į ateitį labiausiai orientuotomis iniciatyvomis. Apdovanojimų tikslas – įvertinant laimėjimus ir suteikiant sektinų pavyzdžių paskatinti aktyviau diegti naujoves bei modernizaciją.

  Iš viso už sėkmingas, jau vykdomas ir novatoriškas viešąsias iniciatyvas, dėl kurių iš esmės pagerėjo piliečių gyvenimas, bus skirta iki devynių apdovanojimų, kurių kiekvieno vertė – 100 000 eurų. Konkurse gali dalyvauti ES valstybių narių arba ES mokslinių tyrimų bendrosios programos asocijuotųjų valstybių viešojo administravimo subjektai. Tai gali būti bet kuri valstybės, regiono arba vietos valdžios institucija, įsteigta pagal nacionalinę teisę kaip viešoji įstaiga ir vykdanti vyriausybės politiką, pavyzdžiui, ministerijos, regionų valdžios institucijos, savivaldybės, miestų tarybos. Iniciatyvos jau turi būti vykdomos 1–4 metus. Tai turi būti konkurso dalyvio iniciatyva arba programa. Viešojo administravimo institucijos, kurioms kuri nors ES institucija jau skyrė piniginį apdovanojimą už tą pačią iniciatyvą, paraiškų teikti negali.

  Paraiškų teikimo terminas – 2013 m. vasario 15 d.

  Daugiau informacijos pateikiama konkurso interneto svetainėje:  www.ec.europa.eu/admin-innovators

  Prieš teikdami paraišką perskaitykite konkurso taisykles ir įsitikinkite, kad atitinkate visus keliamus reikalavimus. Parengta kuo paprastesnė paraiškų teikimo tvarka. Jei kiltų neaiškumų, rašykite konkurso organizatoriams adresu: rtd-admin-innovators@ec.europa.eu

  Bukletas apie konkursą (atsisiųsti) pdf - 297 KB [297 KB]

  Paskutinį kartą atnaujinta: 04/02/2013  |Į puslapio pradžią