Naršymo kelias

Europos Komisija ir futbolo klubas „Barcelona“ pradeda kampaniją „Mesk rūkyti su „Barça“
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2012/12/03

Naujoviškoje kampanijoje dėmesys skiriamas metimo rūkyti naudai. Rūkaliams asmeninius patarimus dalins „Barça“ žvaigždės

  Gruodžio 1 d., prasidedant išskirtinei visuomenės sveikatos programai, rūkaliai visoje Europoje galės mesti rūkyti su „Barça“. Ši kampanija pasitelkia unikalų, mokslu pagrįstą būdą, skirtą padėti mylintiems gyvenimą, futbolą ir „Barça“ visam laikui mesti rūkyti.

  Sėkmingos Europos Komisijos kampanijos „Exrūkaliai nenugalimi“, kuri pastaruosius dvejus metus vykdoma visose 27 ES šalyse, paskutinės naujovės „Quit Smoking with Barça“ (quitsmokingwithbarca.eu) varomoji jėga yra „FCB iCoach“ – nemokama, šiam tikslui sukurta internetinė priemonė ir mobilioji programa, teikianti asmenines konsultacijas ir pagalbą tiesiai iš „Barça“ žaidėjų, trenerių ir personalo lūpų.

  FCB iCoach“ – asmeninė konsultacijų sveikatos klausimais programa. Užsiregistruodamas rūkantysis užpildo trumpą klausimyną, pagal kurį sprendžiama, kokios konsultavimo priemonės padėtų šiam žmogui mesti rūkyti. Priklausomai nuo atsakymų, „Barça“ žaidėjai, treneriai ir personalas asmeniui duoda konkrečius jam skirtus patarimus, informaciją ir papildomos motyvacijos. Patarimus dalins keturi klubo kapitonai – Carlesas Puyolas, Andresas Iniesta, Victoras Valdesas ir Xavi, taip pat prezidentas Sandro Rosellas, treneris Tito Villanova, Guilermo Amoras ir kiti klubo ekspertai.

  Sirgalių palaikymas

  Kampanijos pradžiai pažymėti buvo surinkta 11-os „Barça“ klubo sirgalių iš įvairių ES šalių komanda, kurie taps pirmaisiais savo tautos atstovais, užsiregistravusiais „FCB iCoach“ programoje. Tie 11 „Quit Smoking with Barça“ sirgalių gruodžio 1 d. buvo garbės svečiai „Barça“ rungtynėse su „Bilbao“, kurių metu jie į aikštelę išnešė kampanijos vėliavą, o stadione tuo metu buvo rodomas vaizdo įrašas, skatinantis į „Nou Camp“ susirinkusius rūkalius prisidėti prie kampanijos.

  Didžiuodamasis tuo, kad tapo pirmuoju „Barça“ klubo sirgaliumi, užsiregistravusiu į „FCB iCoach“, Michaelis sakė: „Būti šios kampanijos dalimi – nepaprastai įdomi ir įkvepianti patirtis. Dievinu „Barça“, todėl man šiandien būti čia kaip šios kampanijos ambasadoriui – išties didžiulė garbė. Žinau, kad mesti rūkyti – vienas sunkiausių uždavinių, kuriuos gali tekti įveikti gyvenime, nes esu ne kartą nesėkmingai bandęs tai padaryti. Tikiuosi, kad šįkart man tai pavyks. Galbūt esminis skirtumas šįkart bus tai, kad mane palaikys mano didvyriai, ir tai bus lemiamas faktas išsipildant mano svajonei – gyventi be tabako.“

  Daugiau informacijos apie „Quit Smoking with Barça“ ir „FCB iCoach“ rasite http://www.quitsmokingwithbbarcça.eu/

   

  Paskutinį kartą atnaujinta: 03/12/2012  |Į puslapio pradžią