Naršymo kelias

Iškilminga ceremonija Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungai pradžiai pažymėti
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2013/07/01

LR Vyriausybė surengė iškilmingą ceremoniją pirmininkavimo pradžiai pažymėti. Susirinkusią auditoriją – ministrus, ambasadorius, aukštus valstybės tarnautojus ir kitus svečius – pasveikino Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir EK atstovybės Lietuvoje vadovė Natalija Kazlauskienė.

  Iškilminga ceremonija Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungai pradžiai pažymėti

  Prie Vyriausybės rūmų buvo pakeltos Lietuvos valstybinės, istorinės ir ES vėliavos ir atlikti himnai.

  Ministras Pirmininkas pristatė Lietuvos pirmininkavimo prioritetus – ekonomikos augimas ir darbo vietų kūrimas, Rytų partnerystė ir jai skirtas aukščiausio lygio susitikimas, išorinių sienų apsauga ir Baltijos jūros strategija – ir pabrėžė, kad šalies institucijos yra gerai pasirengusios pirmininkavimui. Kartu Lietuva didžiuojasi, jog Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaus pirmoji iš Baltijos šalių, ir gerai supranta, kokia didelė atsakomybė tenka jai perimant pirmininkavimą iš Airijos, ir dėkoja pastarajai už puikiai atliktą darbą.

  EK atstovybės Lietuvoje vadovė palinkėjo, kad Lietuva būtų patikima partnere ES institucijoms, o pirmininkavimą lydėtų augantis institucijų autoritetas ir susidomėjimas Lietuva, kad Lietuva būtų atvira ir pasirengusi netikėtumams, kompromisams, naujiems greitiems sprendimams jų prireikus. 

  Nuotrauka: BFL / Vyganto Skaraičio

  Nuotrauka: BFL / Vyganto Skaraičio

  Nuotrauka: BFL / Vyganto Skaraičio

  Nuotraukos: BFL / Vyganto Skaraičio

  Paskutinį kartą atnaujinta: 04/07/2013  |Į puslapio pradžią