Naršymo kelias

Europos egzamino finalas
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint

16/05/2011 08:48:58

  Europos egzaminas

  Egzamino finale dalyvaus 30 geriausiai antrajame egzamino etape pasirodžiusių moksleivių ir jų mokytojai. Renginys vyks gegužės 20 d. Vilniuje, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto 304 auditorijoje (Vokiečių g. 10). Žemėlapis. Artimiausia troleibusų (autobusų) stotelė – Trakų.

   

  Renginio programa

  11.15   Registracija ir kelionės išlaidų grąžinimas.

  12.00   Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovės dr. Natalijos Kazlauskienės sveikinimas. TSPMI direktoriaus pavaduotojos dr. Margaritos Šešelgytės sveikinimas

  12.20   Europos egzamino tvarkos pristatymas.

  12.30   Egzaminas.

  13.00   Pietūs (taip pat kelionės išlaidų gražinimas to nespėjusiems padaryti).

  14.00   Ekskursija „Vilnius Europos kultūrų sankirtoje“. Nuo XV a. čia taikiai gyveno apie dešimt skirtingų konfesijų atstovų. Ekskursijos metu aplankysite L.Gucevičiaus statybos Katedrą, XVI a. Vilniaus universitetą, Gotikinį ansamblį. Užsuksite į naujai atidarytą Bernardinų ansamblį, iš kurio bokšto atsiveria įspūdinga Vilniaus panorama. Ar esate buvę XVI a. gatvėje, kuri šiuo metu jau yra Gintaro galerijos rūsyje? Sunku patikėti, kad miestas per kelis šimtmečius pakilo net kelis metrus. Ekskursijos trukmė – 90 minučių.

  14.00   Seminaras mokytojams „Europos Komisijos siūlomos galimybės mokytojams“. Mokytojai gali pasirinkti dalyvauti seminare ar ekskursijoje.

  16.00   Egzamino nugalėtojų apdovanojimas.

  16.30   Pabaiga.

   

  Kelionės išlaidų gražinimas

  Kelionės į renginį išlaidos bus gražinamos pakviestiems moksleiviams ir jų mokytojams. Bus kompensuojami tarpmiestinių autobusų ir traukinių bilietai (kuro čekiai kompensuojami nebus). Prašome su savimi turėti kelionės bilietus iš savo namų į Vilnių ir atgalinius bilietus iš Vilniaus į namus, asmens dokumento kopiją. Jei atgalinių bilietų iš Vilniaus į namus iš anksto neįsigysite ir nepateiksite, šios kelionės dalies išlaidų jums nekompensuosime. Prašome registruojantis į renginį nurodyti jūsų planuojamas kelionės išlaidas iš jūsų namų į Vilnių ir atgal.

   

  Daugiau informacijos

  Vytenis Kviklys, tel. 8-5 2431283, el. paštas vytenis.kviklys@ec.europa.eu.

  Paskutinį kartą atnaujinta: 16/05/2011  |Į puslapio pradžią