Naršymo kelias

Viktorinos ir įdomybės
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint

Šiame skyrelyje rasi žaidimų, viktorinų, filmukų ir daug kitų smagių dalykų, kurie tau padės geriau pažinti Europos Sąjungą. Pirmyn!

Žaidimai, viktorinos

Atgal į pagrindinį

Europos kalbų viktorina

 

Europos kalbų viktorinos plakatas

 

Tapk euro komandos nariu...

... ir patirk nuostabių nuotykių, nardydamas ir ieškodamas paslaptingų lobių, dėliodamas dėliones ir tikrindamas savo žinias. Tačiau būk atidus: kiekvienas komandos narys turi užsitarnauti savo vietą laive. Todėl sparčiai mokykis, labai stenkis ir stebėk, kaip gerėja tavo rezultatai!

Sužinok daugiau apie eurą

 

Euro dėlionė

Žaidimais apie euro banknotus ir monetas.

 

Internetinis atlasas supažindina su Europos jūrų įvairove ir turtais

 

Bandomojoje Europos jūrų atlaso svetainėje – dinaminiame internetiniame žemėlapyje naudotojai gali daugiau sužinoti apie Europos jūrų politiką: jūrų maitinamus pramonės sektorius, jų tarpusavio ryšius ir pačias jūras.

Atlase vaizdžiai pateikiama informacija įvairiausiomis jūrų temomis, pvz., keleivių ir krovinių srautai įvairiais maršrutais, labiausiai erozijos paveikti pakrančių ruožai, įvairiuose jūrų baseinuose gaudomos žuvų rūšys, jūrų gylis ir povandeninio reljefo pavadinimai, upės ir jų baseinai, potvynių amplitudės, jūros lygio kilimas, saugomos jūrinės zonos ir daugelis kitų įdomybių.

Atlaso kalbos: anglų, vokiečių ir prancūzų. Atlasas parengtas kaip šviečiamasis jūrų politiką ir žuvininkystę pristatantis Europos Komisijos projektas plačiajai visuomenei, numatytas ES integruotos jūrų politikos gairėse 2007 m. Pirmoji atlaso versija bus tobulinama, todėl lankytojai kviečiami įvertinti svetainę ir siūlyti tobulinimo idėjų.

Europos jūrų atlasą rasite čia

 

Europa Go!

  

Interneto svetainė, skirta jauniesiems Europos piliečiams nuo 10 iki 14 metų. Joje rasi du smagius žaidimus – tai “Atminties žaidimas” ir “Harmoniška Europa”.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 27/11/2012  |Į puslapio pradžią