Naršymo kelias

Informacijos apie ES tinklas
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint

Bendra informacija

2003 m. gegužės mėnesį vykusiame referendume Lietuvos piliečiai pritarė šalies stojimui į Europos Sąjungą, o 2004 m. gegužės 1 d. Lietuva tapo visateise ES nare. Informacijos apie Europos Sąjungą poreikis nesumažėjo. Išaugo Lietuvos gyventojų susidomėjimas naujomis galimybėmis Lietuvai tapus ES nare. Žmonės domisi laisvu asmenų bei paslaugų judėjimu, atsiveriančiomis galimybėmis pradėti verslą ir ieškoti partnerių ES.

Informacijos apie ES tinklas ir toliau padeda Lietuvos žmonėms ieškoti informacijos apie ES. Europos Komisija tęsia Lietuvos visuomenės informavimo programą, o kartu ir tolesnį bendradarbiavimą su šiuo tinklu.

Pradžią šiam tinklui davė 1999 m. Europos Komisijos Delegacijos Lietuvoje iniciatyva PHARE projekto lėšomis įkurtas Informacijos centras, šiuo metu performuotas į Europos Komisijos atstovybės ir Europos Parlamento informacijos biuro Lietuvoje informacijos centrą.

Pradėjęs savo veiklą Vilniuje, Informacijos centras išplėtojo ją visoje šalyje. 51-oje Lietuvos miestų ir rajonų viešojoje bibliotekoje buvo įrengtos lentynos su leidiniais apie Europos Sąjungą.

Paskutinį kartą atnaujinta: 29/08/2012  |Į puslapio pradžią