Navigācijas ceļš


Par mums
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Izsaki viedokli!
Nosūti šo lapu pa e-pastuNosūti šo lapu pa e-pastuPrintPrint

Komentāri, viedokļi, debates

Kopš ES izveides ir pagājuši jau vairāk 50 gadi, un ES uzdevumi un izaicinājumi ir mainījušies. Šobrīd aktuāla ir gan cīņa ar klimata pārmaiņām, gan sadarbība attīstības veicināšanai, gan cīņa pret nabadzību visā pasaulē.

ES ir 27 valstu savienība ar 490 miljoniem iedzīvotāju, tādēļ ir ļoti svarīgi, lai Eiropas līmenī pieņemtie lēmumi atbilstu tās iedzīvotāju vēlmēm un cerībām. Tādēļ Eiropas Komisija jau kopš 1973. gada noskaidro iedzīvotāju viedokli par tās īstenotajām iniciatīvām un ES politiku. Arī Jums ir iespējas paust savu viedokli par ES notiekošo, tādējādi to ietekmējot un netieši piedaloties ES politikas veidošanā.

Portālā Tava balss Eiropāir iespēja izteikt savu viedokli vai piedalīties Komisijas organizētajās apspriešanāspar dažādām tēmām (piemērām, kādai jābūt skolai 21. gadsimtā), pēc kuru izlasīšanas Jūs varat nosūtīt savu komentāru. Šeit Jums ir tiešsaistes režīmā par šīm tēmām debatēt ar kādu no EK komisāriem, izsakot savu viedokli vai uzdodot savu jautājumu. Sadaļā "Tava pieredze" Komisija aicina palīdzēt uzlabot tās darbu.

 

Apspriešanās ir pieejamas portālā Tava Eiropa.

Noderīgas saites
Komisārs Andris Piebalgs
Eiropa 2020
Europe Direct informācijas centri
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā
Pēdējā atjaunināšana: 01/03/2011  |Lapas sākums