Navigācijas ceļš


Par mums
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Saruna par Eiropas nākotni
Nosūti šo lapu pa e-pastuNosūti šo lapu pa e-pastuPrintPrint

18/10/2013 00:00:00

Eiropas Komisija 2013. gadā Eiropas pilsoņu gada ietvaros visās Eiropas Savienības dalībvalstīs rīko interaktīvu diskusiju ciklu “Dialogi ar pilsoņiem” ar Eiropas un dalībvalstu politiķu līdzdalību. Diskusiju mērķis ir iesaistīt sabiedrību Eiropas nākotnes veidošanā. Šī diskusija tika rīkota arī kā daļa no Eiropas Komisijas pārstāvniecības šogad realizētās kampaņas, kuras mērķis bija atgādināt par ieguvumiem no valstu dalības ES un faktiem, kas apliecina Latvijas izcilību Eiropā. Diskusija Rīgā notika šī gada 18.oktobrī. Sekojiet līdzi diskusijai tiešsaistē tīmekļa vietnē lapā www.eiropasnakotne.lv.

  Saruna par Eiropas nākotni

  Latvijā saruna par tēmu “Eiropas nākotne” notiks š.g. 18.oktobrī Rīgas Latviešu biedrības namā un tiešsaistē internetā, aptverot ļoti plašu jautājumu loku, kas interesē Latvijas sabiedrību, tajā skaitā aktuālos Eiropas Savienības ekonomikas jautājumus un Latvijas un tās iedzīvotāju iespējas Eiropas Savienībā. Diskusijā piedalīsies Eiropas Savienības attīstības komisārs Andris Piebalgs un LR aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

  Maija sākumā Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā uzsāka sociālo kampaņu “Kas mēs esam Eiropā?”, lai atgādinātu, ka Latvijai un tās iedzīvotājiem ir daudz panākumu, kas ikdienā tiek nepelnīti aizmirsti, bet citviet Eiropā augsti novērtēti.

  Kampaņas ietvaros ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts apzināt sava novada Eiropas izcilības – gan vēsturiskās, gan mūsdienu, pievienot kampaņas informācijai sev zināmus, nozīmīgus faktus, ar kuriem var lepoties Eiropas un pasaules kontekstā. Balsojums sociālajā platformā draugiem.lv/esmaja turpināsies līdz pat novembrim, kad noskaidrosim balsojuma gala rezultātus, kā arī taps stāstu sērija par veiksmīgiem latviešiem, kas strādā Eiropā, un eiropiešiem, kas par savu dzīves vietu izvēlējušies Latviju.

  Te var noskatīties ES komisāres tieslietu, pamattiesību un pilsonības jomā Viviānas Redingas aicinājumu piedalīties diskusijās par Eiropas nākotni (angliski): http://ec.europa.eu/avservices/video/player.cfm?ref=I074880

  Vai Tava dzīve būtu savādāka, ja Eiropas Savienības nebūtu? Noskaties video un pievienojies diskusijām: http://ec.europa.eu/avservices/video/player.cfm?ref=I076137

  Noderīgas saites
  Komisārs Andris Piebalgs
  Eiropa 2020
  Europe Direct informācijas centri
  Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā
  Pēdējā atjaunināšana: 23/10/2013  |Lapas sākums