Navigācijas ceļš


Par mums
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Eiropas Komisijas pārstāvji iepazīsies ar Saprašanās memoranda izpildi
Nosūti šo lapu pa e-pastuNosūti šo lapu pa e-pastuPrintPrint

03/09/2010 00:00:00

No 8. līdz 15. septembrim Rīgā notiks kopīga Eiropas Komisijas (EK) un Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) misija, kuras laikā paredzēts iepazīties ar jaunākajiem Latvijas ekonomikas attīstības rādītājiem un Saprašanās memoranda izpildi.

  Vizītes laikā EK Ekonomikas un monetāro lietu ģenerāldirektorāta un SVF pārstāvji tiksies ar ministriju un citu valsts iestāžu speciālistiem. Darba vizītes ietvaros EK un SVF pārstāvji iepazīsies ar jau esošo saistību izpildi, un tās rezultātā netiks parakstītas jaunas vienošanās vai mainītas jau esošās.

  Jūlija beigās stājās spēkā Saprašanās memoranda starp Eiropas Savienību un Latviju trešais papildinājums. Tajā minēta virkne pasākumu, kas veicami, lai stiprinātu Latvijas ekonomikas izaugsmes potenciālu un palīdzētu sasniegt Latvijas mēŗki pievienoties eirozonai. Tāpat to izpilde ļaus Latvijai arī turpmāk saņemt atlikušo daļu no 3,1 miljardu EUR lielā starptautiskā aizdevuma. Līdz šim Latvija no ES jau saņēmusi 2,7 miljardus eiro.

  Ar papildinātu saprašanās memorandu iespējams iepazīties šeit: http://ec.europa.eu/latvija/news/financial_assistance/index_lv.htm

   

  Noderīgas saites
  Komisārs Andris Piebalgs
  Eiropa 2020
  Europe Direct informācijas centri
  Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā
  Pēdējā atjaunināšana: 31/10/2010  |Lapas sākums