Navigācijas ceļš


Par mums
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

ES: skaņās un attēlos
Nosūti šo lapu pa e-pastuNosūti šo lapu pa e-pastuPrintPrint

Jaunākais audiovizuālais materiāls par Eiropas Savienības aktuālām tēmām ir pieejams ES audiovizuālā portālā un Eiropas Komisijas pārstāvniecības video galerijā,

 

EK pārstāvniecības Latvijā veidotajā videofoto galerijā varat apskatīt dažādus Eiropas lietām veltītus audiovizuālos materiālus. 

 

ES audiovizuālajā portālāpieejamas visplašākās bezmaksas audio, foto un video galerijas, un unikāls ES vēstures arhīvs sākot pagājušā gada 40-tajiem gadiem. Portālā Jūs, piemēram, varēsiet fotogrāfijās vai videomaterialos aplūkot video no Romas līgumu parakstīšanas 1957. gadā vai materiālu par Latvijas finanšu krīzi.

N.B.!: žurnālistiem visi materiāli ir pieejami (lejupielādējami) bez maksas, turklāt tie ir profesionālajam standartam atbilstoši. Lai pilnībā varētu izmantot portāla sniegtās iespējas, nepieciešams vienreiz aizpildīt īsu reģistrācijas anketu, kas pieejama šeit.

 

Lai audiovizuālos materiālus padarītu pieejamus plašai sabiedrībai, Komisija ir atvērusi īpašu kanālu EUtube portālā YouTube. Tajā Jūs varēsiet aplūkot videoklipus par tiem tematiem, kas interesē un ietekmē cilvēkus ES dalībvalstīs. 

 

Noderīgas saites
Komisārs Andris Piebalgs
Eiropa 2020
Europe Direct informācijas centri
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā
Pēdējā atjaunināšana: 23/01/2014  |Lapas sākums