Navigācijas ceļš


Par mums
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Eiropas Dokumentācijas centri
Nosūti šo lapu pa e-pastuNosūti šo lapu pa e-pastuPrintPrint

Eiropas Savienības dokumentācijas centrs (EDC) ir dibināts 1992. gadā, Latvijas Universitātes Politikas zinātņu katedrai sadarbojoties ar ES Komisijas Informācijas, komunikācijas un kultūras ģenerāldirektorāta Universitāšu informācijas daļu. Tas bija pirmais šāda veida centrs Latvijā. Eiropas Dokumentācijas centrs ir daļa no Europe Direct informācijas tīkla.

EDC ir informācijas bāze akadēmiskā personāla un studentu zinātniski pētnieciskajam darbam ar ES saistītiem jautājumiem, kā arī jebkuram, kurš interesējas par ES.

Akadēmiska rakstura informācija par ES pieejama Eiropas Dokumentācijas centrā LU Sociālo ziņu fakultātē, Rīgā, Lomonosova ielā 1 vai tīmekļa vietnē.

EDC Jūs atradīsiet:

  • periodiskus izdevumus par ES institūcijām, ES attīstību, ES tiesībām, zinātni, izglītību, ES ekonomiku, lauksaimniecību, vidi un sociālo politiku u.c.;
  • informāciju CD formātā, piemēram, “Eiropas Savienības Oficiālo Vēstnesi";
  • žurnālus “Debates of the European Parliament”, “Eurostat electronic library”, “European Commission Joint Research Centre Information Package” u.c.

EDC pieejamie izdevumi ir saistīti ar ekonomiku, sociālo politiku, vidi un ES institūcijām. Šeit noderīgu informāciju atradīs gan studenti un pasniedzēji, gan zinātnieki, kuru darbības lauks ir ES, gan juristi.

Noderīgas saites
Komisārs Andris Piebalgs
Eiropa 2020
Europe Direct informācijas centri
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā
Pēdējā atjaunināšana: 17/07/2014  |Lapas sākums