Navigācijas ceļš


Par mums
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Darba un stažēšanās iespējas ES institūcijās
Nosūti šo lapu pa e-pastuNosūti šo lapu pa e-pastuPrintPrint

 

Darbs Eiropas Savienības institūcijās

 

Ja vēlaties strādāt ES institūcijās (tostarp arī EK pārstāvniecībā Latvijā), regulāri jāseko līdzi jaunākajai informācijai Eiropas Personāla atlases biroja (EPSO)  tīmekļa vietnē.

Tajā pieejami ES institūciju izsludinātie konkursi visdažādākajās jomās – piemēram, vakances darbiniekiem ar zinātnisko grādu vai pat bez augstākās izglītības.

 

Papildu informāciju par darba iespējām Eiropas Savienības institūcijās ir pieejama arī LR Ārlietu ministrijas izstrādātajā elektroniskajā ceļvedī "Darba iespējas Eiropas Savienības institūcijās".

Informatīvais materiāls sniedz atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem un informē par pieteikšanās un atlases procedūrām.

 

 

Stažēšanās Eiropas Savienības institūcijās

- Stažēšanās periods, kas nepārsniedz 6 nedēļas - 2014.gada pavasaris.

Ja vēlaties stažēties EK pārstāvniecībā (līdz 6 nedēļām, stažēšanās laikā netiek maksāts pabalsts), lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu excel8book - 66 KB [66 KB] un kopā ar CV, un īsu motivācijas vēstuli ar pamatojumu, kāpēc vēlaties stažēties izvēlētajā nodaļā, sūtiet uz e-pasta adresi: comm-rep-latvia@ec.europa.eu

Ja būsiet viens no veiksmīgajiem kandidātiem, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par prakses laiku.

- 5 mēnešu stažēšanās periods

Ja vēlaties stažēties ES institūcijās (tostarp arī EK pārstāvniecībā Latvijā), regulāri jāseko līdzi jaunākajai informācijai Stažēšanās biroja (Traineeships Office) mājas lapā.

 

Noderīgas saites
Komisārs Andris Piebalgs
Eiropa 2020
Europe Direct informācijas centri
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā
Pēdējā atjaunināšana: 17/02/2014  |Lapas sākums