Navigācijas ceļš


Par mums
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

EK pārstāvniecība Latvijā
Nosūti šo lapu pa e-pastuNosūti šo lapu pa e-pastuPrintPrint

Eiropas Komisijai visās 28 dalībvalstīs ir savi biroji, kurus sauc par pārstāvniecībām. Pārstāvniecības ir EK Komunikāciju ģenerāldirektorāta sastāvdaļa.

 

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Tālrunis: +371 67085400,

Fakss: +371 67085448

E-pasts: comm-rep-latvia@ec.europa.eu,

Twitter: @EiropasKomisija

Adrese: Eiropas Savienības māja, Rīga, Aspazijas bulvāris 28.

 

 

Eiropas Komisijas pārstāvniecības vadītājas birojs

 

Inna Šteinbuka, pārstāvniecības vadītāja

 Inna Šteinbuka

e-pasts:inna.steinbuka@ec.europa.eu

 

Lelde Libeka, pārstāvniecības vadītājas sekretāre

e-pasts:lelde.libeka@ext.ec.europa.eu 

 

Politikas nodaļa

 

Andris Kužnieks, politikas nodaļas vadītājs

e-pasts:andris.kuznieks@ec.europa.eu

 

Eva Jaskovska, politikas nodaļas speciāliste

e-pasts:eva.jaskovska@ec.europa.eu

 

 

Komunikācijas nodaļa

 

Jeļena Ābola, komunikācijas nodaļas vadītāja

e-pasts:jelena.abola@ec.europa.eu

 

Liene Reine - Miteva

Liene Reine-Miteva

e-pasts:liene.reine@ec.europa.eu

 

Evija Samsonova

e-pasts:evija.samsonova@ec.europa.eu

 

 

Preses un informācijas nodaļa

 

Sanita Jemberga, preses nodaļas vadītāja

 Sanita Jemberga

e-pasts:sanita.jemberga@ec.europa.eu

 

Kaspars Kreics

e-pasts:kaspars.kreics@ec.europa.eu

 

Kristīne Liepiņa

e-pasts:kristine.liepina@ext.ec.europa.eu

 

 

Tulkošanas ģenerāldirektorāts

 

Uldis Priede

e-pasts:uldis.priede@ec.europa.eu

 

 

Ekonomikas nodaļa

 

Mārtiņš Zemītis

e-pasts:martins.zemitis@ec.europa.eu

 

 

Administrācijas nodaļa

 

Iveta Berga, administrācijas nodaļas vadītāja

 Iveta Berga

e-pasts:iveta.berga@ec.europa.eu 

 

Mārtiņš Lustiks, finanšu un iepirkumu speciālists

e-pasts:martins.lustiks@ec.europa.eu

 

Dace Klūga, finanšu asistente

e-pasts:dace.kluga@ec.europa.eu

 

Ēriks Petris, šoferis

e-pasts:eriks.petris@ec.europa.eu

 

 

Plašāka informācija par darba un stažēšanās iespējām ES insitūcijās pieejama šeit.

Noderīgas saites
Komisārs Andris Piebalgs
Eiropa 2020
Europe Direct informācijas centri
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā
Pēdējā atjaunināšana: 28/05/2014  |Lapas sākums