Naršymo kelias

Jau yra naujos medžiagos apie užmokesčio atotrūkį pagal lytį

02-03-2012

Šioje svetainėje pateikiamas naujas internetinis vaizdo įrašas, kuriame pabrėžiamas nevienodo vyrų ir moterų darbo užmokesčio absurdiškumas. Kviečiame jus persiųsti jį savo kontaktams, kad jis pasiektų kuo didesnę auditoriją.

Be to, čia rasite brošiūrą, kurioje nagrinėjamas užmokesčio atotrūkis pagal lytį, jo priežastys ir panaikinimo nauda (ji irgi pateikiama 22 ES kalbomis), naujų lankstinukų, kuriuos galima atsisiųsti ir išspausdinti, bei testą, kuriame užduodami keletą atsakymų variantų turintys klausimai, siekiant paaiškinti užmokesčio atotrūkį pagal lytį Europos Sąjungoje, įskaitant jo priežastis ir poveikį moterų gyvenimui. Šią priemonę galima naudoti mokymams apie užmokesčio atotrūkį pagal lytį arba informaciniame stende renginio metu.

Be to, atnaujinta kampanijos interneto svetainė, kurioje pateikiama naujausia medžiaga apie vienodo darbo užmokesčio problemų sprendimus ir nauja informacija iš organizacijų, dirbančių lygybės srityje. Šiame naujame skyriujepateikiama išsamios informacijos apie skirtingus būdus, kaip padėti panaikinti užmokesčio atotrūkį pagal lytį, įskaitant kolektyvines sutartis ir veiksmus, kurių ėmėsi socialiniai partneriai, bei esamas priemones, padedančias darbdaviams ir darbuotojams nustatyti, ar yra užmokesčio atotrūkis pagal lytį.