Naršymo kelias

  •  
  •  
Pradžia

Subsidijos

Finansinę paramą Komisija teikia tiesiogiai - skirdama subsidijas projektams arba organizacijoms, kurios padeda įgyvendinti ES programas ar politikos kryptis.

Kaip teikti paraiškas: konkursai

Kvietimai teikti paraiškas subsidijoms išduodami "kvietimų teikti pasiūlymus" forma pagal įvairias finansavimo programas Pasirinkti šios nuorodos vertimus , skirtas remti konkrečias ES politikas ir veiklas.

Norėdami teikti paraiškas dėl subsidijų, atsakykite į čia pateiktus kvietimus: Teisingumo GD konkursai Pasirinkti šios nuorodos vertimus .

Šiame skyriuje pateikiama:

  • galiojančių ir pasibaigusių kvietimų teikti pasiūlymus sąrašas;
  • visa informacija ir dokumentacija kaip atsakyti į kvietimus;
  • kvietimų rezultatai, kai tik jie gaunami.

Kaip atsiskaityti už subsidijų panaudojimą:

Apie subsidijos panaudojimą turi būti pranešama laikantis nustatytos tvarkos ir taikant standartines priemones. Ataskaitų teikimo priemonės ir taisyklės pateikiamos specialioje kvietimo teikti paraiškas, atitinkančio programą, pagal kurią buvo skirta subsidija, ir metus, kuriais tai buvo padaryta, dalyje (žr. Pasibaigę kvietimai teikti paraiškas Pasirinkti šios nuorodos vertimus )

Visiems subsidijų gavėjams bendros informacijos apie Teisingumo GD finansavimą matomumo taisyklėspdf(653 kB) Pasirinkti šios nuorodos vertimus 

Kvietimai teikti pasiūlymus pagal programas

Pasidomėkite dabar galiojančiais kvietimais teikti pasiūlymus pagal toliau nurodytas programas:

Finansavimo programos teisingumo srityje

Daugiau informacijos apie atskiras ES su teisingumu susijusias finansavimo programas Pasirinkti šios nuorodos vertimus .

Pateikta informacija apima programų objektus ir tikslus bei metines ataskaitas.