Cesta

Úvod

Granty

Komise přímo finančně přispívá ve formě grantů na projekty nebo organizacím, které pomáhají provádět programy či politiky EU.

Jak žádat o granty: výzvy k předkládání návrhů

Pozvání k zažádání o granty jsou vydávána ve formě "výzev k předkládání návrhů" v rámci řady finančních programů Vybrat překlad k předcházejícímu odkazu  vytvořených na podporu konkrétních politik a činností EU.

Chcete-li požádat o granty, odpovězte na výzvy uvedené zde: Výzvy k předkládání návrhů GŘ pro spravedlnost Vybrat překlad k předcházejícímu odkazu .

Zde najdete:

  • přehled otevřených a uzavřených výzev k předkládání návrhů,
  • kompletní informace a dokumentace, jak na výzvy reagovat,
  • výsledky výzev, jakmile jsou k dispozici.

Jak podávat zprávy o grantech:

Zprávy o využití grantu je třeba podávat ve strukturované a standardizované podobě.  Nástroje pro podávání zpráv a související pokyny jsou k dispozici v příslušné části výzvy k předkládání návrhů vztahující se k programu a roku, v nichž byl váš grant udělen: Ukončené výzvy k podávání návrhů Vybrat překlad k předcházejícímu odkazu 

Finanční prostředky poskytované GŘ pro spravedlnost a jejich viditelnost: Pravidla týkající se všech příjemcůpdf(653 kB) Vybrat překlad k předcházejícímu odkazu 

Výzvy k předkládání návrhů témat politik

Podívejte se na výzvy k předkládání návrhů - momentálně otevřené (pokud takové jsou) a nyní uzavřené - v konkrétních oblastech politik:

Finanční programy v oblasti spravedlnosti

Další informace o jednotlivých finančních programech EU v oblasti spravedlnosti Vybrat překlad k předcházejícímu odkazu .

Zahrnuté informace obsahují témata a cíle programů a výroční zprávy.