Navigācijas ceļš

Par šo vietni

Šo tīmekļa vietni uztur Eiropas Komisijas Tiesiskuma un patērētāju ģenerāldirektorāts.

Par kādiem politikas virzieniem šajā vietnē tiek runāts?

Šajā saitē tiek runāts par visiem Eiropas Komisijas politikas virzieniem un darbībām saistībā ar attīstītuEiropas tiesiskuma telpu.

Kāda veida materiālus jūs varat atrast šajā vietnē?

  • Pārskats par pašreizējiem Eiropas Komisijas politikas virzieniem un darbībām tiesiskuma jomā
  • Ziņas par jaunākajiem notikumiem, tostarp saites uz paziņojumiem presei un citiem preses materiāliem
  • Saites uz attiecīgo tiesību aktu, publikāciju, ziņojumu un pētījumu elektroniskajām versijām
  • Piekļuve sabiedriskajai apspriešanai - jūsu iespēja "teikt savu vārdu" par politikas turpmāko attīstību
  • Informācija par notikumiem, konferencēm un citiem pasākumiem, ko Komisija organizē tiesiskuma jomā

Kādās valodās ir pieejama tīmekļa vietne?

Mēs cenšamies publicēt tik daudz informācijas, cik iespējams, jo īpaši informāciju, kas paredzēta plašai publikai, visās 24 Eiropas Savienības oficiālajās valodās.

Taču tulkošanas izmaksu un laika ierobežojumu dēļ ne visus materiālus ir iespējams iztulkot. Specializētāki teksti, tāpat kā steidzama informācija, piemēram, ziņu paziņojumi, ir pieejami angļu, franču un vācu valodā. Daži tehniska rakstura materiāli, tostarp ļoti specializēti ziņojumi un pētījumi, ir pieejami tikai angļu valodā.

Eiropas Savienības paziņojumi presei, uz kuriem ir saites daudzos no mūsu ziņu paziņojumiem, parasti ir pieejami vairumā oficiālo valodu (skatīt arī preses datubāzi RAPIDEnglish).

Visi Eiropas Savienības tiesību akti un citi oficiālie dokumenti ir pieejami visās oficiālajās valodās Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē EUR-Lex.

Cik pieejama ir šī tīmekļa vietne?

Šī tīmekļa vietne atbilst starptautiskām pamatnostādnēm par pieejamu tīmekļa saturu, lai tai bez jebkādas diskriminācijas varētu piekļūt un to varētu saprast pēc iespējas vairāk cilvēku. Pilnīga informācija par vietnes Europa pieejamības politiku

Autortiesības

Šajā vietnē pieejamās informācijas pavairošana ir atļauta ar nosacījumu, ka ietver norādi uz informācijas avotu. Skatīt paziņojumu par autortiesībām.

Attēlu un fotoattēlu autortiesības

Attiecībā uz visiem šajā tīmekļa vietnē izmantotajiem attēliem Eiropas Komisijai vai nu pieder autortiesības, vai tā no autortiesību īpašnieka(-iem) ir saņēmusi atbilstīgu atļauju tos izmantot. Tos var izmantot tikai EUROPA tīmekļa vietnē. Šo attēlu pavairošana vai jebkāda cita veida izmantošana nav atļauta.

Mobilā piekļuve šai vietnei

Eiropas Komisijas tiesiskuma vietnei ir pieejama mobilā versija.

Kā piekļūt mobilajai versijai?

Savā mobilajā tālrunī vai planšetdatorā ievadiet standarta vietrādi URL (http://ec.europa.eu/justice/), un jūsu ierīcē automātiski tiks atvērta mobilā versija. Saturs tiks pielāgots attiecīgajam ekrāna izmēram un orientācijai.

Kāda informācija ir iekļauta mobilajā versijā?

Mobilajā versijā ir iekļauta tāda pati informācija kā datoriem paredzētajā versijā, tostarp ziņas, informācija par pasākumiem, finansēšanas iespējas, dokumenti u. c. Tomēr saturs tiek nodrošināts izskatā, kas patērē mazāk resursu un ir piemērotāks maziem ekrāniem un mobilo tehnoloģiju videi.

Ar kādām ierīcēm var piekļūt mobilajai versijai?

Mobilā vietne ir optimāli pielāgota lielākajai daļai moderno viedtālruņu un planšetdatoru. Iespējams, to nevarēs izmantot vecākos mobilajos tālruņos.

Ar ko mobilā versija atšķiras no datoriem paredzētās versijas?

  • Mobilajā versijā ir mazāk attēlu, un tajā nav lielapjoma datu lejupielādes pieprasījumu, kas var palēnināt piekļuvi no mobilajām ierīcēm un lietotājiem palielināt izmaksas par datu pārraidi.
  • Izvēlnes un navigācija ir pielāgota mobilajām ierīcēm. Ir mainīti arī vairāki citi elementi, lai tos varētu ērtāk lietot mobilajā vidē.
  • Ja ir norādītas saites uz vietnēm ārpus tiesiskuma tīmekļa vietnes, lietotāji tiek novirzīti uz datoriem paredzētu standarta versiju, ja vien arī attiecīgā vietne nav pielāgota automātiskai mobilās versijas atvēršanai.
  • Dokumentus var lejupielādēt atbilstoši izmantotās ierīces lejupielādes opcijām.