Naršymo kelias

Apie šią svetainę

TŠią svetainę prižiūri Europos Komisijos Teisingumo ir vartotojų reikalų generalinis direktoratas.

Kokios politikos kryptys aptariamos šioje svetainėje?

Šioje svetainėje aptariama Europos Komisijos politika ir veiklos kryptys, susijusios su Europos teisingumo erdvės kūrimas.

Kokios medžiagos galima rasti šioje svetainėje?

  • Dabartinės Europos Komisijos politikos ir veiklos krypčių teisingumo srityje apžvalga
  • Žinios apie paskutines naujienas, įskaitant spaudos pranešimų ir kitos spaudos medžiagos nuorodas
  • Aktualių teisės aktų, publikacijų, ataskaitų ir tyrimų elektroninių versijų nuorodos
  • Prieiga prie viešųjų konsultacijų - jūsų galimybė "pareikšti savo nuomonę" apie būsimas politikos naujoves
  • Informacija apie renginius, konferencijas ir kitą veiklą, kurią Komisija organizuoja teisingumo srityje

Kokiomis kalbomis svetainė prieinama?

Stengiamės kuo daugiau informacijos, ypač tokios, kuri skirta plačiajai visuomenei, skelbti visomis 24 oficialiomis Europos Sąjungos kalbomis.

Tačiau dėl vertimo išlaidų ir laiko apribojimų neįmanoma išversti visos medžiagos. Siauriau specializuoti svetainės tekstai ir skubūs, pavyzdžiui, naujienų pranešimai, skelbiami anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis. Tam tikra techninė medžiaga, įskaitant labai specializuotas ataskaitas ir tyrimus, prieinama tiktai anglų kalba.

Europos Sąjungos spaudos pranešimai, su kuriais susiję dauguma mūsų naujienų pranešimų, paprastai prieinami daugeliu oficialiųjų kalbų. (dar žr. spaudos pranešimų duomenų bazę RAPIDEnglish.)

Visi Europos Sąjungos teisės aktai ir kiti oficialūs dokumentai visomis oficialiosiomis kalbomis prieinami Europos Komisijos svetainėje EUR-Lex.

Kaip ši svetainė prieinama?

Šioje svetainėje paisoma tarptautinių rekomendacijų dėl prieinamo interneto turinio, kad ji be jokios diskriminacijos būtų prieinama ir suprantama kuo didesniam žmonių skaičiui. Išsami informacija apie Europos prieinamumo politiką.

Autorių teisės

Šioje svetainėje pateikiamą informaciją atgaminti galima tik nurodant jos šaltinį. Žr. autorių teisių pranešimą.

Vaizdų ir nuotraukų nuosavybė

Šioje svetainėje naudojamų vaizdų autorių teisės priklauso Europos Komisijai arba jų autorių teisių savininkai suteikė Europos Komisija tinkamą leidimą juos naudoti. Vaizdai gali būti naudojami tiktai svetainėje EUROPA. Juos draudžiama atgaminti arba naudoti kaip nors kitaip.

Mobilioji prieiga prie šios svetainės

Jau galima naudotis Teisingumo GD svetainės „Europa“ mobiliąja versija.

Kaip pasiekti mobiliąją versiją:

Mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje įveskite įprastinę URL nuorodą (http://ec.europa.eu/justice/) ir mobilioji versija bus automatiškai pateikta jūsų įrenginyje. Turinys bus pritaikytas pagal įrenginio ekrano dydį ir orientaciją.

Kokia informacija pateikiama mobiliojoje versijoje?

Mobilioje versijoje pateikiama ta pati informacija kaip ir staliniams įrenginiams skirtoje svetainėje, įskaitant naujienas, informaciją apie įvykius, finansavimo galimybes, dokumentus ir kt. Tačiau turinys pristatomas „lengvu“ formatu, kuris labiau tinka mažesniems ekranams ir mobiliųjų įrenginių technologijų aplinkai.

Kokie įrenginiai gali prisijungti prie mobiliosios versijos?

Mobilioji svetainė yra optimizuota labiausiai paplitusiems šiuolaikiniams išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Ji gali neveikti naudojant senesnius mobiliuosius telefonus.

Kuo skiriasi mobiliesiems ir staliniams įrenginiams skirtos versijos?

  • Mobiliojoje versijoje yra nedaug vaizdų ir ją atidarant nereikia atsisiųsti didelio duomenų kiekio, dėl kurio galėtų sulėtėti prieiga iš mobiliųjų įrenginių ir naudotojams padidėtų duomenų perdavimo išlaidos.
  • Meniu ir navigacija yra pritaikyti mobiliesiems telefonams. Taip pat pakeistos kai kurios kitos funkcijos, kad būtų galima jas kuo patogiau naudoti mobiliojoje aplinkoje.
  • Jei nuorodos nukreipia į svetaines už Teisingumo GD svetainės ribų, naudotojui bus pateikta įprastinė staliniams įrenginiams skirta versija, nebent ši svetainė taip pat yra pritaikyta automatiškai teikti mobiliesiems įrenginiams pritaikytą turinį.
  • Dokumentus galima atsisiųsti pagal naudojamo įrenginio atsisiuntimo parinktis.