Cosán nascleanúna

An Fhoireann
Print

Is cuid de líonra oifigí ionadaíochta an Choimisiúin ar fud Bhallstáit an Aontais Eorpaigh í Ionadaíocht an Choimisiúin Eorpaigh in Éirinn. Is féidir teacht orainn ag Áras an Aontais Eorpaigh, 18 Sráid Dhásain, Baile Átha Cliath 2 (teil: (01) 634 1111, ríomhphost: eu-ie-info-request@ec.europa.eu). Gliogáil anseo jpeg - 84 KB [84 KB] leis an Eagraghram a fheiceáil.

Ceann na hIonadaíochta

Barbara Nolan
Ceann na hIonadaíochta

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: barbara.nolan@ec.europa.eu

Maija Fitzgerald
Cúntóir Pearsanta le Ceann na hIonadaíochta

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: maija-liisa.fitzgerald@ec.europa.eu

Barr

Foireann an Phreasa

Ruth Deasy
Ceann Preasa

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: 

 

Ciara Eustace
Oifigeach Preasa

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: ciara.eustace@ec.europa.eu

Rónán Mac Murchaidh 
Oifigeach Allamuigh / Aistritheoir

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: Ronan.Mac-Murchaidh@ec.europa.eu

 

Alicia O'Rourke
Oifigeach Idirchaidrimh Taighde

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: alicia.o'rourke@ec.europa.eu

Gráinne Galvin
Eagarthóir Gréasáin agus Cúntóir don Cheann Preasa

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: grainne.galvin@ec.europa.eu

Olivia Crinion
Cúntóir i Rannóg an Phreasa

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: olivia.crinion@ec.europa.eu

Barr

Foireann Cumarsáide/Faisnéise

Tim Hayes
Ceann Cumarsáide/Faisnéise

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: timothy.hayes@ec.europa.eu

Roman Zdanov
Oifigeach Faisnéise

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: roman.zdanov@ec.europa.eu

Margie McGibbon
Cúntóir i Rannóg na Cumarsáide/Faisnéise

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: margie.mcgibbon@ec.europa.eu

 

  

Julio Gonzalez
Cúntóir Faisnéise & Cumarsáide

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: Julio.gonzalez-romero@ec.europa.eu

 

 

Barr

Faireachán polaitíochta agus geilleagair

Jonathan Claridge
Ceann na Rannóige Polaitíochta

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: jonathan.claridge@ec.europa.eu

 

Patrick O'Riordan
Oifigeach um an Seimeastar Eorpach

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: patrick.o'riordan@ec.europa.eu

Graham Stull
Oifigeach um an Seimeastar Eorpach

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: graham.stull@ec.europa.eu

Eimear Ní Bhroin
Oifigeach um Ghnóthaí Polaitiúla

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: eimear.ni-bhroin@ec.europa.eu

Joan Flanagan
Oifigeach Idirchaidrimh Oideachais

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: joan.flanagan@ec.europa.eu

Brigid Martin 
Cúntóir sa Rannóg Polaitíochta

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: brigid.martin@ec.europa.eu

 

Normunds Dacis
Tiománaí

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: normunds.dacis@ec.europa.eu

Barr

Rannóg Riaracháin

Christine Liemans
Ceann an Riaracháin

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: christine.liemans@ec.europa.eu

Aija Peize
Cuntasóir

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: aija.peize@ec.europa.eu

Federica Scarsini
Cúntóir Airgeadais

Teil: 01 634 1111
Ríomhphost: federica.scarsini@ec.europa.eu 

Barr




Nuashonrú is déanaí: 24/02/2015  |Barr