Navigācijas ceļš

Uzziniet visu nepieciešamo un nokārtojiet formalitātes internetā!

Vēlaties apgūt jaunas uzņēmējdarbības iespējas vai izvērst uzņēmējdarbību citā ES valstī? Plānojat savā valstī izveidot jaunu uzņēmumu? Tad ir pašā laikā.

Tie ir e-pārvaldes interneta portāli, kur jūs varat »

  • noskaidrot noteikumus, regulas un formalitātes, kas attiecas uz pakalpojumiem;=
  • izpildīt administratīvās procedūras (elektroniski iesniedzot nepieciešamās pieteikuma veidlapas, apliecinošos dokumentus u.c.).=

Jums vairs nav cita pēc citas jāapstaigā dažādas iestādes dažādās valstīs. Tagad katrā ES valstī pieteikumus var apstrādāt vienā interneta portālā, kas ir vienots kontaktpunkts.

palīdz risināt virkni praktisku jautājumu »

  • Kādas licences, paziņojumi un atļaujas man vajadzīgas, lai izveidotu uzņēmumu ES valstī?
  • Kā man jārīkojas, ja vēlos īslaicīgi piedāvāt pakalpojumus ārzemēs?
  • Kā pieprasīt licenci? Kura organizācija ir atbildīga par mana pieprasījuma izskatīšanu?
  • Kā lai panāk manas profesionālās kvalifikācijas atzīšanu?
  • Vai man jāmaksā nodeva? Ja jā, cik liela? Cik ilgs laiks man jāgaida, līdz iegūšu licenci?
  • Kas man jādara, lai atvērtu, piemēram, restorānu vai veikalu? Un ja es vēlos citā valstī organizēt ceļojumus, nemaz tur neiekārtojot pastāvīgu biroju?
  • Kur lai saņem sīkāku informāciju un ieteikumus?

Visi valstu ir Eiropas “EUGO” tīklā.

Vienkārši izvēlieties jūs interesējošo valsti, un jūs uzzināsit, kurš portāls šajā valstī ir vienotais kontaktpunkts.

ir e-pārvaldes interneta portāli uzņēmējiem, kuri darbojas pakalpojumu nozarē. ES pakalpojumu direktīvā ir izvirzīta juridiska prasība, ka kopš 2009. decembra katrā ES valstī ir jābūt vienotajam kontaktpunktam. ES valstīm nav juridiska pienākuma piedāvāt šajā kontaktpunktā nokārtot nodokļu un sociālās nodrošināšanas procedūras. Tomēr liels skaits ES valstu šādu iespēju piedāvā, un citas tiek mudinātas rīkoties tāpat. Ja vēlaties uzzināt vairāk par uzņēmējdarbības veikšanu Eiropā, ielūkojieties portālā "Tava Eiropa".

  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Apvienotā Karaliste

Apvienotā Karaliste

Centrālais portāls ir https://www.gov.uk/ukwelcomes. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Apvienotajā Karalistē. Portāls ir lasāms angļu valodā.

URL https://www.gov.uk/ukwelcomes English
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Austrija

Austrija

Centrālais portāls ir www.eap.gv.at. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Austrijā. Šajā portālā varat piekļūt deviņu Austrijas reģionu ("Bundesländer") vienotajam kontaktpunktam. Portāls ir lasāms vācu valodā.

URL www.eap.gv.at DeutschEnglish
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Beļģija

Beļģija

Centrālais portāls ir www.business.belgium.be. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Beļģijā. Portāls ir lasāms angļu, franču, vācu un nīderlandiešu valodā.

URL www.business.belgium.be DeutschEnglishFrançaisNederlands
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Bulgārija

Bulgārija

Centrālais portāls ir http://psc.egov.bg. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Bulgārijā. Portāls ir lasāms bulgāru valodā.

URL http://psc.egov.bg българскиEnglish Pieejams mašīntulkojums
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Čehija

Čehija

Centrālais portāls ir www.businessinfo.cz. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Čehijā. Portāls ir lasāms čehu, angļu, vācu, spāņu, franču un krievu valodā.

URL www.businessinfo.cz ČeštinaDeutschEnglishespañolfrançais Pieejams mašīntulkojums
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Dānija

Dānija

Centrālais portāls ir www.businessindenmark.dk. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Dānijā. Portāls ir lasāms angļu valodā.

URL www.businessindenmark.dk danskDeutsch English lietuvių kalba polski
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Francija

Francija

Centrālais portāls ir www.guichet-entreprises.fr. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Francijā. Portāls ir lasāms franču valodā.

URL www.guichet-entreprises.fr Français Pieejams mašīntulkojums
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Grieķija

Grieķija

Centrālais portāls ir www.eu-go.gr. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Grieķijā. Portāls ir lasāms grieķu un daļēji angļu valodā.

URL www.eu-go.gr Ελληνικά English
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Kroatija

Horvātija

Centrālais portāls ir www.psc.hr. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu un sniegt pakalpojumus Horvātijā. Portāls ir horvātu un angļu valodā.

URL www.psc.hr EnglishHrvatski Pieejams mašīntulkojums
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Igaunija

Igaunija

Centrālais portāls ir www.eesti.ee. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Igaunijā. Portāls ir lasāms angļu, igauņu un krievu valodā.

URL www.eesti.ee Eesti keelEnglishPусский
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Īrija

Īrija

Centrālais portāls ir www.pointofsinglecontact.ie. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Īrijā. Portāls ir lasāms angļu valodā.

URL www.pointofsinglecontact.ie English Pieejams mašīntulkojums
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Islande

Īslande

Centrālais portāls ir www.island.is/eugo. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Īslandē. Portāls ir lasāms īslandiešu un angļu valodā.

URL www.island.is/eugo EnglishÍslenska
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Itālija

Itālija

Centrālais portāls ir www.impresainungiorno.gov.it/web/l-impresa-e-l-europa/home/. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Itālijā. Portāls ir lasāms itāļu un daļēji angļu valodā.

URL www.impresainungiorno.gov.it/web/l-impresa-e-l-europa/home/ EnglishItaliano
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Kipra

Kipra

Centrālais portāls ir www.businessincyprus.gov.cy. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Kiprā. Portāls ir lasāms grieķu un angļu valodā.

URL www.businessincyprus.gov.cy ΕλληνικάEnglish
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Latvija

Latvija

Centrālais portāls ir www.latvija.lv. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Latvijā. Portāls ir lasāms latviešu un daļēji angļu un krievu valodā.

URL www.latvija.lv English Latviešu valoda
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Lietuva

Lietuva

Centrālais portāls ir www.verslovartai.lt. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Lietuvā. Portāls ir lasāms lietuviešu un angļu valodā.

URL www.verslovartai.lt EnglishLietuvių kalba
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Lihtenšteina

Lihtenšteina

Centrālais portāls ir www.llv.li/#/115618/ihre-ansprechpartner. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Lihtenšteinā. Portāls ir lasāms vācu valodā.

URL www.llv.li/#/115618/ihre-ansprechpartner Deutsch
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Luksemburga

Luksemburga

Centrālais portāls ir www.guichet.public.lu. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Luksemburgā. Portāls ir lasāms franču un angļu valodā.

URL www.guichet.public.lu DeutschFrançaisEnglish
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Malta

Malta

Centrālais portāls ir www.businessfirst.com.mt. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Maltā. Portāls ir lasāms maltiešu un angļu valodā.

URL www.businessfirst.com.mt English
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Nīderlande

Nīderlande

Centrālais portāls ir Business.gov.nl. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Nīderlandē. Portāls ir lasāms nīderlandiešu un angļu valodā.

URL Business.gov.nl EnglishNederlands
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Norvēģija

Norvēģija

Centrālais portāls ir www.altinn.no/no/Starte-og-drive-bedrift/. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Norvēģijā. Portāls ir lasāms norvēģu un daļēji angļu valodā.

URL www.altinn.no/no/Starte-og-drive-bedrift/ EnglishNorsk
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Polija

Polija

Centrālais portāls ir www.businessinpoland.gov.pl. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Polijā. Portāls ir lasāms poļu un daļēji angļu valodā.

URL www.businessinpoland.gov.pl English Polski Pieejams mašīntulkojums
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Portugāle

Portugāle

Centrālais portāls ir bde.portaldocidadao.pt/evo/landingpage.aspx. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Portugālē. Portāls ir lasāms portugāļu, spāņu un angļu valodā.

URL bde.portaldocidadao.pt/evo/landingpage.aspx English español Português
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Rumānija

Rumānija

Centrālais portāls ir www.edirect.e-guvernare.ro. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Rumānijā. Portāls ir lasāms rumāņu, angļu un franču valodā.

URL www.edirect.e-guvernare.ro English français română
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Slovākija

Slovākija

Centrālais portāls ir www.slovensko.sk/en/title. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Slovākijā. Portāls ir lasāms slovāku un angļu valodā.

URL www.slovensko.sk/en/title EnglishSlovensky
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Slovēnija

Slovēnija

Centrālais portāls ir www.eugo.gov.si. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Slovēnijā. Portāls ir lasāms slovēņu un angļu valodā.

URL www.eugo.gov.si EnglishSlovenščina
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Somija

Somija

Centrālais portāls ir www.suomi.fi/company. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Somijā. Portāls ir lasāms angļu, somu un zviedru valodā.

URL www.suomi.fi/company EnglishSuomiSvenska
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Spānija

Spānija

Centrālais portāls ir www.eugo.es. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Spānijā. Portāls ir lasāms spāņu, portugāļu un angļu valodā.

URL www.eugo.es EnglishEspañol português
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Ungārija

Ungārija

Centrālais portāls ir www.magyarorszag.hu. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Ungārijā. Portāls ir lasāms ungāru valodā.

URL www.magyarorszag.hu EnglishMagyar
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Vācija

Vācija

Centrālais portāls ir www.bmwi-wegweiser.de/start/. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Vācijā. Šajā portālā varat piekļūt 16 Vācijas reģionu (“Bundesländer”) vienotajam kontaktpunktam. Portāls ir lasāms vācu un angļu valodā.

URL www.bmwi-wegweiser.de/start/ DeutschEnglish
  UZ AUGŠU »UZ AUGŠU
Zviedrija

Zviedrija

Centrālais portāls ir www.verksamt.se/eugo. Tas jums var palīdzēt izveidot uzņēmumu vai sniegt pakalpojumus Zviedrijā. Portāls ir lasāms zviedru un angļu valodā.

URL www.verksamt.se/eugo EnglishSvenska
Österreich Belgique / België България / Bulgaria Kroatija Κύπρος - Kypros Česká republika Danmark Eesti Suomi / Finland France Deutschland Ελλάδα - Ellada Magyarország Ireland / Eire Italia Latvija Lietuva Luxembourg Malta Nederland Polska Portugal România Slovensko Slovenija España Sverige United Kingdom Ísland Liechtenstein Norge
Österreich
Austrija
Belgique / België
Beļģija
България / Bulgaria
Bulgārija
Hrvatska
Kroatija
Κύπρος - Kypros
Kipra
Česká republika
Čehija
Danmark
Dānija
Eesti
Igaunija
Suomi / Finland
Somija
France
Francija
Deutschland
Vācija
Ελλάδα - Ellada
Grieķija
Magyarország
Ungārija
Ireland / Eire
Īrija
Italia
Itālija
Latvija
Latvija
Lietuva
Lietuva
Luxembourg
Luksemburga
Malta
Malta
Nederland
Nīderlande
Polska
Polija
Portugal
Portugāle
România
Rumānija
Slovensko
Slovākija
Slovenija
Slovēnija
España
Spānija
Sverige
Zviedrija
United Kingdom
Apvienotā Karaliste
Ísland
Islande
Liechtenstein
Lihtenšteina
Norge
Norvēģija