Navigatsioonitee

Saage vajalikku teavet ja täitke formaalsused internetis

Soovite leida uusi ärivõimalusi või laiendada oma ettevõtlust mõnes teises ELi liikmesriigis? Kavandate uue ettevõtte asutamist oma koduriigis? Siis on teie jaoks olemas .

on veebipõhised e-valitsuse portaalid, mis võimaldavad teil »

  • saada teavet eeskirjade, määruste ja formaalsuste kohta, mida teenuste puhul kohaldatakse;
  • täita haldusmenetlused internetis (esitades vajalikud taotlusvormid ja täiendavad dokumendid elektrooniliselt)

Te ei pea enam käima eririikide erinevates asutustes. Igas ELi liikmesriigis tegeletakse taotlustega nüüd veebipõhiselt ühtsete kontaktpunktide kaudu.

aitavad teid erinevate praktiliste küsimuste lahendamisel »

  • Milliseid litsentse, teatisi või lube vajan ettevõtlusega alustamisel mis tahes ELi liikmesriigis?
  • Mida pean tegema, kui soovin pakkuda teenuseid välismaal ajutiselt?
  • Kuidas saan taotleda litsentsi? Milline asutus vastutab minu taotluse menetlemise eest?
  • Kuidas saan oma kutsekvalifikatsioonid tunnustatud?
  • Kas pean maksma mingit tasu? Kui jah, siis millist? Kui kaua võtab aega litsentsi saamine?
  • Mida pean tegema näiteks restorani või poe avamiseks? Või mida peaksin tegema reisikorraldajana tegutsemiseks mõnes teises liikmesriigis, ilma et avaksin alalise esinduse asjaomases riigis?
  • Kust saaksin täiendavat teavet ja nõuandeid?

Kõik liikmesriikide kuuluvad Euroopa EUGO võrgustikku.

Valige lihtsalt teid huvitav riik. Teid suunatakse asjaomase riigi ühtse kontaktpunkti juurde.

on e-valitsuse portaalid teenuste sektoris tegutsevatele ettevõtjatele. Alates 2009. aasta detsembrist on ühtsete kontaktpunktide olemasolu nõutud ELi teenuste direktiivi alusel. ELi liikmesriigid ei ole õiguslikult kohustatud võimaldama maksu- ja sotsiaalkindlustusmenetlusi ühtsete kontaktpunktide vahendusel. Vaatamata sellele pakuvad juba paljud ELi liikmesriigid kõnealust võimalust ning ka teisi liikmesriike kustutakse üles nende riikide eeskuju järgima. Kui soovite täiendavat teavet ettevõtlusega tegelemise kohta Euroopas, tutvuge palun portaaliga Teie Euroopa.

  ÜLES »ÜLES
Austria

Austria

www.eap.gv.at on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Austrias või pakkuda seal teenuseid. Selle portaali kaudu saate juurdepääsu üheksa Austria piirkonna („Bundesländer”) ühtsele kontaktpunktile. Portaal on kättesaadav saksa keeles.

URL www.eap.gv.at DeutschEnglish
  ÜLES »ÜLES
Belgia

Belgia

www.business.belgium.be on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Belgias või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav inglise, prantsuse, saksa ja hollandi keeles.

URL www.business.belgium.be DeutschEnglishFrançaisNederlands
  ÜLES »ÜLES
Bulgaaria

Bulgaaria

http://psc.egov.bg on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Bulgaarias või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav bulgaaria keeles.

URL http://psc.egov.bg българскиEnglish Masintõlke võimalus
  ÜLES »ÜLES
Eesti

Eesti

www.eesti.ee on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Eestis või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav inglise, eesti ja vene keeles.

URL www.eesti.ee Eesti keelEnglishPусский
  ÜLES »ÜLES
Hispaania

Hispaania

www.eugo.es on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Hispaanias või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav hispaania, inglise ja portugali keeles.

URL EnglishEspañol português
  ÜLES »ÜLES
Croatia

Horvaatia

www.psc.hr on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See on abiks Horvaatias oma ettevõtte loomisel või seal oma teenuste pakkumisel. Portaal on horvaadikeelne, inglise keeles.

URL www.psc.hrEnglishHrvatski Masintõlke võimalus
  ÜLES »ÜLES
Iirimaa

Iirimaa

www.pointofsinglecontact.ie on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Iirimaal või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav inglise keeles.

URL www.pointofsinglecontact.ie English Masintõlke võimalus
  ÜLES »ÜLES
Island

Island

www.island.is/eugo on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Islandil või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav islandi ja inglise keeles.

URL www.island.is/eugo EnglishÍslenska
  ÜLES »ÜLES
Itaalia

Itaalia

www.impresainungiorno.gov.it/web/l-impresa-e-l-europa/home/ on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Itaalias või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav itaalia ja osaliselt inglise keeles.

URL www.impresainungiorno.gov.it/web/l-impresa-e-l-europa/home/ EnglishItaliano
  ÜLES »ÜLES
Kreeka

Kreeka

www.eu-go.gr on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Kreekas või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav kreeka ja osaliselt inglise keeles.

URL www.eu-go.gr Ελληνικά English
  ÜLES »ÜLES
Küpros

Küpros

www.businessincyprus.gov.cy on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Küprosel või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav kreeka ja inglise keeles.

URL www.businessincyprus.gov.cy Ελληνικά English
  ÜLES »ÜLES
Läti

Läti

www.latvija.lv on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Lätis või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav läti ning osaliselt ka inglise ja vene keeles.

URL www.latvija.lv English Latviešu valoda
  ÜLES »ÜLES
Leedu

Leedu

www.verslovartai.lt on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Leedus või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav leedu ja inglise keeles.

URL www.verslovartai.lt EnglishLietuvių kalba
  ÜLES »ÜLES
Liechtenstein

Liechtenstein

www.llv.li/#/115618/ihre-ansprechpartner on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Liechtensteinis või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav saksa keeles.

URL www.llv.li/#/115618/ihre-ansprechpartner Deutsch
  ÜLES »ÜLES
Luksemburg

Luksemburg

www.guichet.public.lu on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Luksemburgis või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav prantsuse ja inglise keeles.

URL www.guichet.public.lu DeutschFrançaisEnglish
  ÜLES »ÜLES
Madalmaad

Madalmaad

Business.gov.nl on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Madalmaades või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav hollandi ja inglise keeles.

URL Business.gov.nl EnglishNederlands
  ÜLES »ÜLES
Malta

Malta

www.businessfirst.com.mt on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Maltal või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav malta ja inglise keeles.

URL www.businessfirst.com.mt English
  ÜLES »ÜLES
Norra

Norra

www.altinn.no/no/Starte-og-drive-bedrift/ on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Norras või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav norra ja osaliselt inglise keeles.

URL www.altinn.no/no/Starte-og-drive-bedrift/ EnglishNorsk
  ÜLES »ÜLES
Poola

Poola

www.businessinpoland.gov.pl on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Poolas või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav poola ning osaliselt ka inglise keeles.

URL www.businessinpoland.gov.pl English Polski Masintõlke võimalus
  ÜLES »ÜLES
Portugal

Portugal

bde.portaldocidadao.pt/evo/landingpage.aspx on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Portugalis või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav portugali ja inglise, hispaania keeles.

URL bde.portaldocidadao.pt/evo/landingpage.aspx English español Português
  ÜLES »ÜLES
Prantsusmaa

Prantsusmaa

www.guichet-entreprises.fr on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Prantsusmaal või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav prantsuse keeles.

URL www.guichet-entreprises.fr Français Masintõlke võimalus
  ÜLES »ÜLES
Rootsi

Rootsi

www.verksamt.se/eugo on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Rootsis või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav rootsi ja inglise keeles.

URL www.verksamt.se/eugo EnglishSvenska
  ÜLES »ÜLES
Rumeenia

Rumeenia

www.edirect.e-guvernare.ro on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Rumeenias või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav rumeenia, inglise, prantsuse keeles.

URL www.edirect.e-guvernare.ro English français română
  ÜLES »ÜLES
Saksamaa

Saksamaa

www.bmwi-wegweiser.de/start/ on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Saksamaal või pakkuda seal teenuseid. Selle portaali kaudu saate juurdepääsu 16 Saksamaa piirkonna („Bundesländer”) ühtsele kontaktpunktile. Portaal on kättesaadav saksa ja inglise keeles.

URL www.bmwi-wegweiser.de/start/ DeutschEnglish
  ÜLES »ÜLES
Slovakkia

Slovaki Vabariik

www.slovensko.sk/en/title on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Slovaki Vabariigis või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav slovaki ja inglise keeles.

URL www.slovensko.sk/en/title EnglishSlovensky
  ÜLES »ÜLES
Sloveenia

Sloveenia

www.eugo.gov.si on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Sloveenias või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav sloveeni ja inglise keeles.

URL www.eugo.gov.si EnglishSlovenščina
  ÜLES »ÜLES
Soome

Soome

www.suomi.fi/company on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Soomes või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav inglise, soome ja rootsi keeles.

URL www.suomi.fi/company EnglishSuomiSvenska
  ÜLES »ÜLES
Taani

Taani

www.businessindenmark.dk on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Taanis või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav inglise keeles.

URL www.businessindenmark.dk dansk Deutsch English lietuvių kalba polski
  ÜLES »ÜLES
Tšehhi Vabariik

Tšehhi Vabariik

www.businessinfo.cz on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Tšehhi Vabariigis või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav tšehhi ja inglise, saksa, hispaania, prantsuse ja vene keeles.

URL www.businessinfo.cz ČeštinaDeutschEnglishespañolfrançais Masintõlke võimalus
  ÜLES »ÜLES
Ungari

Ungari

www.magyarorszag.hu on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Ungaris või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav ungari keeles.

URL www.magyarorszag.hu EnglishMagyar
  ÜLES »ÜLES
Ühendkuningriik

Ühendkuningriigi

https://www.gov.uk/ukwelcomes on keskne ühtsete kontaktpunktide portaal. See aitab teil alustada ettevõtlusega Ühendkuningriigis või pakkuda seal teenuseid. Portaal on kättesaadav inglise keeles.

URL https://www.gov.uk/ukwelcomes English
Österreich Belgique / België България / Bulgaria Horvaatia Κύπρος - Kypros Česká republika Danmark Eesti Suomi / Finland France Deutschland Ελλάδα - Ellada Magyarország Ireland / Eire Italia Latvija Lietuva Luxembourg Malta Nederland Polska Portugal România Slovensko Slovenija España Sverige United Kingdom Ísland Liechtenstein Norge
Österreich
Austria
Belgique / België
Belgia
България / Bulgaria
Bulgaaria
Hrvatska
Horvaatia
Κύπρος - Kypros
Küpros
Česká republika
Tšehhi Vabariik
Danmark
Taani
Eesti
Eesti
Suomi / Finland
Soome
France
Prantsusmaa
Deutschland
Saksamaa
Ελλάδα - Ellada
Kreeka
Magyarország
Ungari
Ireland / Eire
Iirimaa
Italia
Itaalia
Latvija
Läti
Lietuva
Leedu
Luxembourg
Luksemburg
Malta
Malta
Nederland
Madalmaad
Polska
Poola
Portugal
Portugal
România
Rumeenia
Slovensko
Slovakkia
Slovenija
Sloveenia
España
Hispaania
Sverige
Rootsi
United Kingdom
Ühendkuningriik
Ísland
Island
Liechtenstein
Liechtenstein
Norge
Norra