ES platforma rīcībai uztura, fiziskās aktivitātes un veselības jomā

Tas ir forums, kurā piedalās Eiropas organizācijas, sākot no pārtikas rūpniecības un beidzot ar patērētāju aizsardzības NVO, kas ir gatavas rīkoties, lai uzlabotu pašreizējās uztura un fiziskās aktivitātes tendencespdf(95 KB). Skatiet, kas ir platformas dalībniekipdf(82 KB).

Platforma, ko vada Komisija, parādīs, kā dažādas sabiedrības daļas var saskaņot savu darbu un tādā veidā veicināt valsts, reģiona un vietēja mēroga iniciatīvas Eiropā.

Ko platforma dara

Kopš platformas izveides 2005. gadā platformas dalībnieki ir sākuši vairāk nekā 300 iniciatīvas Izvēlieties saites tulkojumu English (en) .

Kā iniciatīvas tiek novērtētas

  • Dalīborganizācijas pašas seko līdzi saviem rezultātiem, sagatavojot novērtējuma ziņojumus, kurus pēc tam izskata ārēji novērtētāji.
  • Rezultātu novērtēšanas vadlīnijas Izvēlieties saites tulkojumu English (en)
  • Rezultāti tiek novērtēti arī gada pārskatos Izvēlieties saites tulkojumu English (en) par platformas rezultātiem.
  • Ikgadējais novērtēšanas darba kalendārs Izvēlieties saites tulkojumu English (en)

Cik bieži dalībnieki tiekas

Regulāri. Sk. platformas sanāksmju protokolus Izvēlieties saites tulkojumu English (en) .

ES platforma īsumā

ES platforma īsumā
Noklikšķiniet uz attēla, lai to palielinātu.

Videoklips par ES rīcību uztura un fiziskās aktivitātes jomā

 
Videoklipu var lejupielādēt, noklikšķinot ar labo peles taustiņu/saglabājot to AVI formātā (.avi)avi vai Quicktime formātā (.mov)quicktime.

Kā pievienoties

Eiropas jumta organizācijas, kuras vēlas rīkoties, lai apturētu negatīvās tendences uztura un fiziskās aktivitātes jomā (iesniedzot un veicot vismaz vienu aktīvu iniciatīvu) var pieteikties dalībai ES rīcības platformā uztura, fiziskās aktivitātes un veselības jomā. Ja pieteikumu novērtēs pozitīvi, to iesniegs platformas plenāram apstiprināšanai.

Lasiet vēl: sanco-nutrition-platform [at] ec.europa.eu