ES mitybos, fizinio aktyvumo ir sveikatos platforma

ES mitybos, fizinio aktyvumo ir sveikatos platforma – tai forumas Europos lygmens organizacijoms, pradedant maisto pramonės atstovais ir baigiant vartotojų apsaugos NVO, norinčioms pakeisti dabartines mitybos ir fizinio aktyvumo tendencijaspdf(95 KB). Platformai priklausančių organizacijų sąrašaspdf(82 KB)

Pagal pirminį sumanymą platforma, vadovaujama Europos Komisijos, rodys pavyzdį, kaip įvairių visuomenės grupių koordinuotais veiksmais spręsti šią problemą. Tai turėtų paskatinti nacionalines, regionines ar vietos iniciatyvas visoje Europoje.

Veikla

Nuo veiklos pradžios 2005 m. platformos nariai prisiėmė daugiau kaip 300 įsipareigojimų Pasirinkti šios nuorodos vertimus English (en)

Veiklos vertinimas

  • Organizacijos narės stebi savo pačių veiklą, o jų vertinimo ataskaitas nagrinėja platformos pažangą stebintys išorės vertintojai
  • Gairės. Stebėjimo įsipareigojimai Pasirinkti šios nuorodos vertimus English (en)
  • Metinėse platformos laimėjimų ataskaitose Pasirinkti šios nuorodos vertimus English (en) apžvelgiama, kaip sėkmingai nariai kontroliuoja pažangą
  • Metinis stebėsenos kalendorius Pasirinkti šios nuorodos vertimus English (en)

Narių susitikimų grafikas

Susitikimai vyksta reguliariai, žr. platformos posėdžių protokolus Pasirinkti šios nuorodos vertimus English (en) .

ES platformos veiklos iliustracija

ES platformos veiklos iliustracija
Spustelėkite paveikslėlį, kad jį padidintumėte.

Vaizdo siužetas apie ES veiklą mitybos ir fizinio aktyvumo srityje

 
Norėdami parsisiųsdinti vaizdo siužetą, spustelėkite dešinį pelės klavišą ir išsaugokite AVI (.avi)avi arba „Quicktime“ (.mov)quicktime formatu.

Kaip prisijungti

Dėl narystės ES mitybos, fizinio aktyvumo ir sveikatos platformoje gali kreiptis kelias organizacijas vienijančios Europos lygmens organizacijos, norinčios pakeisti neigiamas mitybos ir fizinio aktyvumo tendencijas. Jos turi pateikti bent vieną aktyvų įsipareigojimą ir jo laikytis. Jei paraiška bus įvertinta teigiamai, ji bus pateikta patvirtinti platformos plenariniame posėdyje.

Daugiau informacijos: sanco-nutrition-platform [at] ec.europa.eu