Poslať priateľovi
RSS
google +
Verzia pre tlač

Elektronický spravodajca Zdravie-EÚ

Elektronický spravodajca obsahovo dopĺňa množstvo informácií, ktoré ponúka portál Komisie o verejnom zdraví, a poskytuje dvakrát do mesiaca výber z najnovších správ a informácií o činnostiach v oblasti verejného zdravia na európskej a medzinárodnej úrovni.

Číslo 157 | Nový online systém znižuje byrokratické zaťaženie žiadateľov v rámci programu v oblasti zdravia

Autor: Jacques Remacle, vedúci odboru zdravia Výkonnej agentúry pre spotrebiteľov, zdravie, poľnohospodárstvo a potraviny

Číslo 156 | Kozmetické prípravky by sa nám nemali dostávať „pod kožu“.

Autor: Dr. Qasim Chaudhry, podpredseda Vedeckého výboru pre bezpečnosť spotrebiteľov a predseda pracovnej skupiny pre nanomateriály v kozmetických výrobkoch

Číslo 155 | Ako rastie EÚ, tak rastie aj naša zodpovednosť v oblasti verejného zdravia.

Martin Seychell, zástupca generálneho riaditeľa pre zdravie, Generálne riaditeľstvo pre zdravie a bezpečnosť potravín, Európska komisia

Číslo 154 | Darcovia krvi darujú život. Odmeňme sa im najvyššou možnou úrovňou darcovskej starostlivosti.

Karin Kadenbachová, poslankyňa Európskeho parlamentu a členka Výboru pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín; predsedníčka Skupiny poslancov EP pre zdravie obličiek

Prihláste sa k odberu elektronického spravodajcu

Ak ste sa už prihlásili k odberu niektorého zo spravodajcov EK, doplňte si do svojho konta odber spravodajcu Zdravie – EÚ.
Ak ešte žiadneho spravodajcu neodoberáte, vytvorte si vlastné konto.

Navrhnite vlastné podujatia a správy

Na portáli EÚ o verejnom zdraví môžete informovať európsku verejnosť o svojich celoeurópskych podujatiach a správach v oblasti zdravia (vyplňte elektronický formulár).

Prihláste sa k odberu správ z nášho RSS kanála

Správy budú zasielané priamo do vášho počítača.

Túto službu poskytujeme v 22 úradných jazykoch EÚ.

Elektronický spravodajca Zdravie – EÚ

Táto služba je k dispozícii iba v angličtine.

Denné aktualityo verejnom zdraví na európskej úrovni.

Prvý deň v mesiaci dostanete informácie o podujatiach, ktoré sa uskutočnia medzi 15. dňom daného mesiaca a 14. dňom nasledujúceho mesiaca.

Čo je RSS?
Prostredníctvom RSS kanálu získate prehľad o nových príspevkoch na našich webových lokalitách bez toho, aby ste ich museli navštíviť. Dostanete nové správy a videá okamžite po ich zverejnení.
Aby ste mohli prijímať správy z RSS kanálu, musíte si stiahnuť tzv. RSS čítačku. Prečítajte si viac o RSS na stránkach Wikipedie.