Poliitika

Euroopa Komisjon on loonud üldsusele, huvirühmadele ja organisatsioonidele võimalused võtta aktiivselt osa ELi tervishoiualasest tegevusest. Allpool kirjeldatakse neist kahte, mis on aluseks pikaajalisele ja viljakale koostööle.

ELi tervishoiupoliitika platvorm

ELi tervishoiupoliitika platvorm Valige lingiga seotud tõlked български (bg) čeština (cs) dansk (da) Deutsch (de) ελληνικά (el) English (en) español (es) français (fr) italiano (it) latviešu valoda (lv) lietuvių kalba (lt) magyar (hu) Malti (mt) Nederlands (nl) polski (pl) português (pt) română (ro) slovenčina (sk) slovenščina (sl) suomi (fi) svenska (sv) on peamine suhtlus- ja koostöökanal tervisevaldkonna huvirühmade ja organisatsioonide ning komisjoni vahel. Samuti soodustab see nende organisatsioonide omavahelist suhtlust.

Platvorm asendab ELi tervishoiupoliitika foorumit Valige lingiga seotud tõlked English (en) , mis toimis kuni 2013. aastani.

ELi terviseauhind vabaühendustele

ELi terviseauhind vabaühendustele Valige lingiga seotud tõlked български (bg) čeština (cs) dansk (da) Deutsch (de) ελληνικά (el) English (en) español (es) français (fr) italiano (it) latviešu valoda (lv) lietuvių kalba (lt) magyar (hu) Malti (mt) Nederlands (nl) polski (pl) português (pt) română (ro) slovenčina (sk) slovenščina (sl) suomi (fi) svenska (sv) on komisjoni võimalus tunnustada vabaühendusi, kes on märkimisväärselt panustanud oma kogukonna tervishoidu või tervishoiupoliitikasse.