ELi alkoholi- ja tervisefoorum

ELi alkoholi- ja tervisefoorum on platvorm, kus Euroopa tasandil tegutsevad asutused saavad osaleda aruteludes, võrrelda lähenemisviise ja tegeleda alkoholiga seotud probleemide lahendamisega.

Liikmesus

Selleks et saada ELi alkoholi- ja tervisefoorumi liikmeks, peavad organisatsioonid vastama teatavatele nõudmistele ning võtma endale vähemalt ühe tegevusalase erikohustuse.

Lisateave foorumi kohta Valige lingiga seotud tõlked English (en)

Töörühmad

  • Noortega seotud alkoholialaste eriaspektide rakkerühm Valige lingiga seotud tõlked English (en) – töötab välja häid tavasid, et tegeleda järgmiste küsimustega: alaealiste alkoholitarbimine, alkoholijoobes sõidukijuhtimine, noorte harimine ja neile õiguste andmine, vastutustundliku müügi ja teenindamise edendamine ning noorte kaitsmine tagajärgede eest, mida tekitab teiste inimeste poolne alkoholi kuritarvitamine.
  • Reklaamteadete rakkerühm Valige lingiga seotud tõlked English (en) – uurib algatusi, mis on seotud alkohoolsete jookide turustamise korralduse ja teostusega.
  • Teadusrühm Valige lingiga seotud tõlked English (en) – toetab foorumi tööd teadusalaste nõuannetega.

Haldusalane töörühm

Haldusalase töörühma Valige lingiga seotud tõlked English (en) ülesandeks on pidada aru foorumi haldamise teemadel ning anda foorumi liikmetele aru seoses kohustustega.