Navigatsioonitee

2012

ELi tervishoiuteemaline ajakirjanduspreemia

Kas olete tervishoiuteemadest huvitatud ajakirjanik?

ELi tervishoiuteemaline ajakirjanduspreemia – 2012 - Kokkuvõte

Neljanda ELi tervishoiuteemalise ajakirjanduspreemia konkursi raames said preemia järgmised artiklid:

Esimene koht

Petr Třešňák: „Seiklused palatis nr 14 Valige lingiga seotud tõlked čeština (cs) English (en) ” (Respekt magazine, Tšehhi Vabariik) 

Artiklis käsitletakse vaimse tervise olulist valdkonda, olukorda psühhiaatriahaiglates, ning seda, kui oluline roll võib olla meditsiiniõdedel rasketel juhtudel tervenemisele kaasaaitamisel.

Teine koht

Ailbhe Jordan: „Kas sõeluuringud on raha raiskamine? Valige lingiga seotud tõlked English (en) ” (Medical Independent, Iirimaa)

Artiklis esitatakse objektiivne ja ajakohane ülevaade vähi sõeluuringute programmide kulutõhususest, mis on praeguses majandusolukorras eriti asjakohane.

Kolmas koht

Daniela Cipolloni: „Kõik need valed, mida levitavad erasektori nabanööri verepangad Valige lingiga seotud tõlked English (en) italiano (it) ” (Oggi Scienza magazine, Itaalia)

See artikkel annab oma panuse arutelus nabanööri verepankade ning tüvirakkude kasutamise kohta, olles eriti väärtuslik, kuna asjaomases valdkonnas on ELis eri lähenemisi ja lahknevaid seisukohti.

Eripreemia suitsetamisest loobumise teemal

Tobias Zick: „Paks õhk Valige lingiga seotud tõlked Deutsch (de) English (en) ” (NEON Magazine, Saksamaa)

Artiklis antakse põhjalik ülevaade tubakatarbimiset ja suitsetamisest loobumisest Saksamaal, hõlmates ajalugu, poliitikat, õigust ja filosoofiat. Artiklist ilmneb, et tervishoiupoliitikal võib olla suur mõju.

Viimati muudetud: 09/06/2014 | Üles