Navigācijas ceļš

2012

ES žurnālistikas balva veselības aizsardzības jomā

Esat žurnālists un interesējaties par veselības jautājumiem?

Iepriekšējo gadu konkursi - 2011 - Kopsavilkums

2011. gadā trešo reizi tika pasniegta ES žurnālistikas balva veselības aizsardzības jomā. Pavisam 358 žurnālisti no 27 ES dalībvalstīm iesniedza 498 prasībām atbilstīgus rakstus.

Uzvarētāji ir…

2011. gada konkursa uzvarētāji ir Bens Hiršlers un Keita Kellanda no Lielbritānijas ar rakstu par mikrobu rezistenci “Kad zāles nelīdz Izvēlieties saites tulkojumu English (en) ”, ko publicējusi ziņu aģentūra “Reuters”.

Otro vietu ieguva Rita Makarēsa no Ungārijas par rakstu “Lētākais antidepresants Izvēlieties saites tulkojumu English (en) magyar (hu) ”, kas publicēts veselības portālā www.orvostkeresek.hu.

Mateja Grošelja no Slovēnijas ar rakstu “No Loices līdz Ludvikai Izvēlieties saites tulkojumu English (en) slovenščina (sl) ”, kas publicēts dienas laikrakstā “Večer”, iekļuva trešajā vietā.

Īpašo balvu smēķēšanas pārtraukšanas jomā saņēma Monika Cetera no Polijas par interneta rakstu “Esmu atnākusi, lai salabotu zobus, nevis lai atmestu smēķēšanu Izvēlieties saites tulkojumu English (en) polski (pl) ”, kas publicēts www.jaw.pl.

Uzvarētājus paziņoja apbalvošanas ceremonijā, kas notika Briselē 31. janvārī. Visu finālistu rakstus lasiet bukletā par 2011. gada konkursu Izvēlieties saites tulkojumu English (en) !