Žuvininkystė

INSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable Fish

Paieška
    Laisvas tekstas
Daugiau šia tema
Naujienos
The EU has today taken another step to protect sea bass stocks in Europe. The 28 EU member states agreed to the Commission's proposal to increase the minimum size for northern sea bass from 36 to 42 cm.
ICCAT has published a number of vacancies linked to ICCAT Atlantic Ocean Tropical Tuna Tagging Programme (AOTTP)

ES žvejybos ir akvakultūros produktų rinkų stebėsenos centras

Europos žvejybos ir akvakultūros produktų rinkų stebėsenos centras (EUMOFA) – tai Europos Komisijos parengta internetinė priemonė, kurios paskirtis – gerinti žinias apie žvejybos ir akvakultūros produktų rinką ir padėti didinti jos skaidrumą ir veiksmingumą.  Stebėsenos centre naudingos informacijos gali rasti visi: gamintojai, perdirbėjai, importuotojai, mažmenininkai, vartotojai, rinkų analitikai ir politikos rengėjai.

Naudojantis priemone galima tiesiogiai stebėti žvejybos ir akvakultūros produktų kiekį, vertę ir kainas nuo pirmo pardavimo iki mažmeninės prekybos etapo, įskaitant importą ir eksportą. Duomenys gaunami iš ES šalių, Norvegijos, Islandijos ir ES institucijų ir atnaujinami kiekvieną dieną.

 

 Prisijungti prie EUMOFA