Navigačný riadok

AA+A++Verzia na tlačMapa lokalityRSSRSS

Európa 2020 – Informácie z prvej ruky


Európa 2020 – Informácie z prvej ruky

Webovú lokalitu Európa 2020 pravidelne aktualizujeme. Ak máte záujem o najnovšie správy, prihláste sa k ich odberu prostredníctvom RSS kanálu na týchto odkazoch:

 

Čo je to RSS kanál?

RSS je skratka výrazu Really Simple Syndication. RSS kanál je on-line súbor, ktorý umožňuje používateľovi jednoducho a rýchlo sledovať zmeny v obsahu webových stránok (novinky atď.). Obsah RSS kanálu sa automaticky aktualizuje, pričom tieto aktualizácie môžu mať formu krátkych zhrnutí alebo odkazov na celé články. RSS kanály umožňujú iným prevádzkovateľom webových stránok znovu použiť obsah a automaticky ho distribuovať.

Ako sa prihlásiť k odberu noviniek na webovej lokalite Európa 2020

K odberu noviniek prostredníctvom RSS sa môžete prihlásiť nasledovne:

  • prostredníctvom internetového prehliadača – mnoho internetových prehliadačov ponúka možnosť prihlásiť sa k odberu z RSS kanálov. Kliknite na príslušný odkaz.
  • prostredníctvom čítačky správ – skopírujte URL adresu kanála RSS do svojej čítačky správ. Ak v počítači nemáte nainštalovanú čítačku správ, zadajte do vyhľadávača výraz „RSS čítačka“. Vo výsledkoch nájdete niekoľko čítačiek s rôznymi možnosťami nastaveniami a technickými požiadavkami.