Ścieżka nawigacji

AA+A++Wersja do drukuMapa stronyRSSRSS

Bądź na bieżąco ze strategią


Europa 2020 − Bądź na bieżąco ze strategią

Strona poświęcona strategii Europa 2020 jest regularnie aktualizowana. Aby otrzymywać najnowsze informacje ze strony Europa 2020 poprzez RSS, proszę kliknąć tutaj:

 

Co to jest RSS?

RSS to skrót od „Really Simple Syndication”. Kanał RSS to plik online, dzięki któremu możemy na bieżąco sprawdzać, jakie nowe informacje pojawiły się na stronie. To łatwy i szybki sposób na śledzenie aktualności, ponieważ RSS jest aktualizowany automatycznie. Nowe informacje są przedstawione w formie listy zawierającej krótkie opisy oraz linki do pełnych wersji. RSS umożliwia też wykorzystanie dostępnych na stronie treści autorom innych stron.

Jak zamówić RSS ze strony Europa 2020

RSS można zamówić w następujący sposób:

  • Za pomocą wyszukiwarki internetowej: wiele wyszukiwarek oferuje możliwość zamówienia RSS. Wystarczy kliknąć na link RSS.
  • Za pomocą czytnika wiadomości: wystarczy skopiować i przekleić adres URL kanału RSS do swojego czytnika. Jeżeli na komputerze nie zainstalowano czytnika wiadomości, można go znaleźć, wpisując w wyszukiwarce hasło „czytnik RSS”. W wynikach wyszukiwania wyświetlone zostaną czytniki odpowiadające różnym wymaganiom użytkownika.