Navigācijas ceļš

AA+A++Izdrukas versijaVietnes plānsRSSRSS

Saņemiet jaunāko informāciju par "Eiropu 2020"


Eiropa 2020 — Saņemiet jaunāko informāciju par "Eiropu 2020"

Tīmekļa vietne "Eiropa 2020" tiek regulāri atjaunināta. Ja vēlaties saņemt pēdējos jaunumus, kas pievienoti šai vietnei, piesakieties RSS ziņu padevei.

 

Kas ir RSS padeve?

RSS ir saīsinājums no angļu valodas jēdziena "Really Simple Syndication" — pēc būtības to var tulkot kā "patiešām vienkārša publicēšana". RSS ziņu padeve ir tiešsaistes datne, kas ļauj lasītājam redzēt, kad tīmekļa vietnēs ir ievietots jauns saturs, un dod iespēju viegli un ātri sekot pēdējiem atjauninājumiem, kuri notiek automātiski. Atjauninājumi parādās sarakstā, kurā redzams īss ziņas apraksts un saite uz pilnu tekstu. RSS padeve dod iespēju tīmekļa vietņu veidotājiem izmantot citu sagatavotus materiālus, jo pārpublicēšana notiek automātiski.

Kā parakstīties uz "Eiropa 2020" ziņu padevi

Parasti parakstīšanās uz RSS ziņu padevi noris šādi:

  • izmantojot interneta pārlūkprogrammu: daudzas interneta pārlūkprogrammas piedāvā iespēju abonēt RSS ziņu padevi. Noklikšķiniet uz RSS saites, lai to izdarītu,
  • izmantojot ziņu lasītājprogrammu: nokopējiet un ievietojiet RSS ziņu padeves URL savā ziņu lasītājā. Ja jūsu datorā nav instalēts ziņu lasītājs, atrodiet to interneta meklētājā, ievadot atslēgvārdus "RSS News Reader". Meklēšanas rezultātos būs redzams saraksts, kurā noteikti atradīsies kāda lietotāja prasībām atbilstoša ziņu lasītājprogramma.