Navigatsioonitee

AA+A++TrükiversioonSaidi skeemRSSRSS

Hoidke end kursis strateegiaga Euroopa 2020


Euroopa 2020 - Hoidke end kursis strateegiaga Euroopa 2020

Euroopa 2020 veebisaiti ajakohastatakse regulaarselt. Kui soovite saada viimaseid Euroopa 2020 veebisaidile lisatud uudiseid RSSi vahendusel, siis registreeruge siin:

 

Mis on RSS?

RSS on lühend ingliskeelsest väljendist „Really Simple Syndication”. RSS on sündikeerimise vorming, mis võimaldab lugejal näha, millal veebisaidile on laaditud uusi dokumente ning jälgida seega viimaseid uuendusi lihtsal ja ökonoomsel moel, sest RSS-kanalit ajakohastatakse automaatselt. Uuendused kajastuvad lühikirjeldustena ja teksti juurde viivate linkidena. RSS-kanal võimaldab teistel veebiväljaandjatel asjaomast sisu uuesti kasutada, seda automaatselt sündikeerides.

Kuidas registreeruda Euroopa 2020 RSS-kanali kasutajaks

Tavaliselt saab RSS-kanali kasutajaks registreeruda järgmiselt:

  • Internetibrauseri vahendusel: mitmed internetibrauserid võimaldavad registreeruda RSS-kanali kasutajaks. Registreerumiseks klikkige kanali lingile.
  • Uudistelugeja vahendusel: kopeerige RSS-kanali internetiaadress oma uudistelugejasse. Kui teie arvutisse ei ole uudistelugejat installeeritud, siis leidke mõni selline, sisestades otsingumootorisse „RSS News Reader”. Otsingu tulemusena saate mitmeid uudistelugejaid, mis vastavad erinevatele kasutajanõudmistele.