AA+A++Verze pro tiskMapa stránekRSSRSS

Pravidelné informace o strategii Evropa 2020


Evropa 2020 – Pravidelné informace o strategii Evropa 2020

Internetové stránky o strategii Evropa 2020 jsou pravidelně aktualizovány. Pokud máte zájem o pravidelný přísun informací z těchto stránek prostřednictvím kanálu RSS, můžete se přihlásit zde:

 

Co to jsou kanály RSS?

RSS je zkratka pro anglické „Really Simple Syndication“ a znamená informační kanál, k jehož odběru se uživatel přihlásil a který ho pak upozorňuje na nový obsah internetových stránek. Kanály jsou aktualizovány automaticky, takže se čtenář jednoduše a rychle dovídá o posledních novinkách. Ty přicházejí v podobě seznamu krátkých shrnutí s odkazem na příslušnou stránku. Kanály RSS také umožňují ostatním internetovým vydavatelům automatickou obnovu obsahu jejich stránek.

Jak se přihlásit k odběru novinek ze stránek Evropa 2020

Obvyklé způsoby odběru novinek z kanálů RSS jsou tyto:

  • prostřednictvím internetového prohlížeče: hodně internetových prohlížečů nabízí možnost, jak se k odběru novinek z kanálů RSS přihlásit. Stačí jen kliknout na odkaz příslušného kanálu
  • prostřednictvím čtečky RSS („news reader”): zkopírujte si adresu URL kanálu RSS do své čtečky. Pokud na svém počítači nemáte čtečku RSS nainstalovanou, můžete si jednu takovou najít na internetu tak, že do svého vyhledávače zadáte „RSS News Reader“. Zobrazí se vám seznam čteček RSS, ze kterého si vyberete tu, jež nejlépe odpovídá vašim požadavkům.