Navigation path

Tik per plauką…

Ką veikia ESF?

Europos socialinis fondas remia esamas darbo vietas, naujų ir geresnių darbo vietų kūrimą finansuodamas tūkstančius projektų, kurie padeda milijonams ES gyventojų. Taikymo sritis yra plati: nuo ilgalaikių bedarbių mokymo ir pagalbos anksti palikusiems mokyklas susirasti pirmąjį darbą iki naujų įgūdžių ugdymo, geresnių švietimo sistemų kūrimo ir pagalbos neįgaliesiems susirasti tinkamą darbą. ESF padeda jums susirasti pageidaujamą darbą ir gauti reikiamą parengimą geresnei ateičiai.

Sužinokite, kaip Europos socialinis fondas padeda tokiems pat žmonėms kaip jūs susirasti darbą – ir netgi geresnį darbą. Išsiaiškinkite, į ką kreiptis jūsųšalyje, kad pasinaudotumėte ESF teikiamais pranašumais.

Ar galite laisvai keliauti? Norite padirbėti kitoje ES šalyje? Tada pamėginkite užpildyti Euro CV ir paieškoti darbo ir mokymosi galimybių Europoje.

Be to, dar daugiau sužinoti, kaip jums gali padėti Europa, galite per „Facebook“.

Ar rengiate projektą, kuris parems užimtumą arba socialinę įtrauktį? Tuomet sužinokite, į ką kreiptis jūsų šalyje, kad gautumėte ESF paramą.

Viešosios ir privačios organizacijos, kurios naudoja ESF lėšas siekdamos paremti užimtumą ir socialinę įtrauktį, vadinamos „paramos gavėjais“. Tarp jų yra viešosios užimtumo tarnybos, su neįgaliaisiais dirbančios labdaros organizacijos, įmonės, siekiančios įgyti naujų įgūdžių, ir kiti.

Jei jūsų organizacija nori vykdyti projektą, susijusį su užimtumo arba socialinės įtraukties rėmimu, tuomet kreipkitės į savo šalies ESF agentūrą ir aptarkite savo idėjas. Jų kontaktinius duomenis galite rasti pasirinkdami savo šalį dešinėje pusėje esančiame išskleidžiamajame sąraše.

ESF finansuoja dešimtis tūkstančių projektų visoje Europos Sąjungoje ir taip keičia milijonų žmonių, kurių kiekvienas galėtų papasakoti vis kitokią istoriją, gyvenimus. Kai kurias jų galite perskaityti čia.

O spaudos ir kitų žiniasklaidos priemonių puslapiuose rasite gausybę jums naudingos informacijos, įskaitant transliuoti parengtus vaizdo naujienų įrašus, interviu ir nuotraukas.

Papildoma informacija

Finansų ministerija
Finansų ministerija
J. Tumo-Vaižganto g. 8a/2
LT-01512 Vilnius
Tel. (370-5) 219 44 37
http://www.esparama.lt/

Social Europe on Facebook