chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronická platforma vzdelávania dospelých v Európe

 
 

Domov

Najnovšie správy

Národný ústav celoživotného vzdelávania realizuje medzinárodný projekt „ Nástroje na realizáciu Rámca kompetencií pre demokratickú kultúru“ cez grantovú schému Rady Európy. Koordinujúcou krajinou projektu je Gruzínsko, partnerskými krajinami Chorvátsko a Slovenská republika, asociovanou krajinou je Andorra.

Národný ústav celoživotného vzdelávania je národným koordinátorom pre implementáciu  Európskeho programu vzdelávania dospelých (National coordinators for the implementation of the european agenda for adult learning). Projekt nadväzuje na potrebu riešiť problémy spojené so situáciou jednotlivých cieľových skupín jednotlivcov znevýhodnených na trhu práce a jeho snahou je prispieť k ich zvýšeniu šance na trhu práce, umožnenia lepších vyhliadok na začlenenie sa do práce a do spoločnosti.

Výchova a vzdelávanie v organizáciách smerom k bezpečnosti a ochrane zdravia

U ekonomicky činných občanov sa výchova k bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci realizuje systémom školení a praktických zácvikov, za ktoré zodpovedá zamestnávateľ. Systém výchovy a vzdelávania možno uviesť nasledovne:

V poradí druhý krát, Vás pozývame  na cestu tvorivých zmien, na workshop s lepidlom, nožnicami a otázkami.
Spojením dvoch techník a prístupov Vás budeme sprevádzať na Vašej ceste k definovaniu a následne naplneniu cieľov. 

21 jún 2017
by Karin Mikulášová
(sk)

V kocke

30 rokov programu Erasmus+

Najaktívnejšie diskusie

08 jún 2017
by:EPALE Moderator
(en)
135 Komentáre
05 jún 2017
by:Monika Dawid-Sawicka
(pl)
4 Komentáre
21 jún 2017
by:Beata Ciężka
(pl)
3 Komentáre
25 máj 2017
by:Sonila Limaj
(en)
3 Komentáre
19 jún 2017
by:Anna Sarnacka-Smith
(pl)
3 Komentáre