chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

ePlatforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Serwis informacyjny

Komisja Europejska prowadzi badanie na temat wpływu międzynarodowej mobilności i współpracy w zakresie edukacji, szkoleń, aktywności młodzieży i sportu. Zaproszenie do udziału w badaniu jest skierowane do wszystkich nauczycieli i osób uczących się, nawet jeśli nie brali udziału w żadnej wymianie międzynarodowej ani programie współpracy.

Pierwsza tego typu ogólnopolska konferencja w Polsce, prezentująca zarówno historię uniwersytetów ludowych w Danii, Niemczech i Polsce, jak i współczesne przykłady funkcjonujacych uniwersytetów ludowych. Prezentowane będą także rezultaty projektu z programu Erasmus+, partnerstwa strategiczne. Tytuł projektu: Building Key Competences and Folkhighschool Pedagogy.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami: https://ec.europa.eu/epale/pl/node/34656

Aktualności

XI edycja HR FACTOR będzie nie tylko nowatorska ze względu na formułę – slam battle, boardroom session, prelekcje w formule TED, warsztaty tematyczne. Zaprezentowane zostanie świeże podejście do zarządzania talentami, rekrutacji, motywacji czy zaangażowania z dwóch różnych perspektyw: korporacyjnej i start-up’owej.