chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

ePlatforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Strona główna

Najnowsze treści

Dokument ma charakter kompendium wiedzy na temat kształcenia osób dorosłych, skierowany jest do szerokiego kręgu osób, które chciałby się kształcić, dokształcać, bądź całkowicie przekwalifikować zawodowo.
Raport został przygotowany na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród przedsiębiorców i dotyczy kluczowych umiejętności językowych, których oczekują pracodawcy od potencjalnych pracowników. Raport prezentuje bardzo szeroki przekrój informacji, gdyż został przeprowadzony wśród ponad 5000 pracodawców pochodzących z 38 krajów.
Tekst dotyczy przygotowywanych zmian w aspekcie reformy w ramach szkolnictwa zawodowego, jak i nowych przepisów w tym zakresie. Do wprowadzanych zmian należy przygotować się poprzez uaktualnianie wiedzy i uczestnictwo w realizowanych konferencjach i seminariach.
Komisja Europejska prowadzi badanie na temat wpływu międzynarodowej mobilności i współpracy w zakresie edukacji, szkoleń, aktywności młodzieży i sportu. Zaproszenie do udziału w badaniu jest skierowane do wszystkich nauczycieli i osób uczących się, nawet jeśli nie brali udziału w żadnej wymianie międzynarodowej ani programie współpracy.

W skrócie

Główne wątki dyskusji

User Default Image
18 Kwiecień 2017
by:Tijana Kljajevic
(und)
10 Komentarze
30 Marzec 2017
by:Beata Ciężka
(pl)
9 Komentarze
11 Kwiecień 2017
by:Kamil Śliwowski
(pl)
6 Komentarze
11 Kwiecień 2017
by:Mahira Mifsud
(en)
6 Komentarze
09 Kwiecień 2017
by:Jumbo KLERCQ
(nl)
5 Komentarze