chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

| Prisijunkite prie mūsų Join us on Facebook Follow us on Twitter Join us on LinkedIn

Pirmas

Naujausia informacija

Šiuo laikotarpiu, kai Europa išgyvena didžiausią migrantų bangą nuo Antrojo pasaulinio karo laikų, vis aktualesni Europos valstybėms tampa iš kitų šalių atvykusių žmonių socializacijos, integracijos ir švietimo iššūkiai. Galvojant ir diskutuojant apie suaugusiųjų migrantų švietimą, vienas iš pirmųjų ir dažniausiai iškylančių klausimų yra – kaip mokyti valstybinės kalbos.

Paprastai mokslo metai trunka  devynis mėnesius, dažnas moksleivis pritartų, jog šiuo atveju studentams-senjorams pasisekė labiau – jų mokslai mėnesiu trumpesni. Tačiau Marijampolės studentams-senjorams ir visai miesto bendruomenei visapusiškas tobulėjimas nesvetimas net ir oficialiai pasibaigus mokslo metams.

Penktadienį, liepos 22 d., Užupio meno inkubatoriuje (Užupio g. 2, Vilnius) neabejingi aplinkos išsaugojimui įvairių organizacijų atstovai iš Vengrijos, Turkijos, Danijos ir Lietuvos rengia diskusiją „Namuose su gamta: išgirsti, suprasti, veikti“. Renginio metu bus pravertos Hobito namelio durys - pristatytas Erasmus+ programos remto projekto metu išleistas unikalus praktinis suaugusiųjų neformalaus aplinkosauginio švietimo vadovas, kuriame detaliai apibūdinti ekostatybų ir ekodaržų metodai.

Puslapiai