chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Pirmas

Naujausia informacija

Jau antrus metus iš eilės, artėjant gražiausiai pavasario šventei – Velykoms, Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės-Bitės suaugusiųjų mokymo centras, bendradarbiaudamas kartu su Lietuvos Edukologijos Universiteto Gamtos, matematikos, ir technologijų fakultetu, kovo 29 dieną pakvietė visus norinčius atvykti į kūrybines amatų dirbtuves „Velykų belaukiant...“ Mokymo centro bendruomenės nariai, naujamiesčio gyventojai ir visi Vilniaus miestiečiai buvo pakviesti praleisti vakarą kartu ir išlaisvinti savo kūrybines mintis bei įdarbinti rankas.

„Epale“ kovo mėnesio tema – skaitmeninis ir elektroninis mokymasis. Šį mėnesį buvo aptartos problemos, susijusios su skaitmeniniu mokymusi ir technologijų naudojimu suaugusiųjų švietimo praktikoje.

Vasario mėnesį ypatingą dėmesį „Epale“ skyrė suaugusiųjų mokymosi naudai. Šiuo laikotarpiu „Epale“ nacionalinės grupės paskelbė įvairius straipsnius, tyrimus ir kitus informacinius išteklius apie teigiamą suaugusiųjų mokymosi poveikį mokiniams, visuomenei ir šalies ekonomikai.

Šaltinyje „Meeting the challenge: strategies for motivating learners in adult education in Ireland“ https://ec.europa.eu/epale/en/resource-centre/content/meeting-challenge-strategies-motivating-learners-adult-education-ireland pristatomi 2016 m. atlikto tyrimo rezultatai.  Publikacijoje apžvelgiami šiuolaikinių besimokančiųjų tipai ir apibūdinamos skirtingos mokymosi strategijos.

Europos Komisija paskelbė naują internetinį klausimyną apie tarptautinio judumo ar bendradarbiavimo programų poveikį švietimui, mokymui, jaunimui ir sportui. Klausimynu siekiama sužinoti visų besimokančiųjų ir personalo, taip pat ir nedalyvavusių jokioje tarptautinio judumo ar bendradarbiavimo programoje, nuomonę.

Trumpai tariant

Pagrindinės diskusijos

User Default Image
18 Balandis 2017
by:Tijana Kljajevic
(und)
10 Komentarai
11 Balandis 2017
by:Kamil Śliwowski
(pl)
6 Komentarai
09 Balandis 2017
by:Jumbo KLERCQ
(nl)
6 Komentarai
11 Balandis 2017
by:Mahira Mifsud
(en)
6 Komentarai
30 Kovas 2017
by:Beata Ciężka
(pl)
4 Komentarai