chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

| Prisijunkite prie mūsų Join us on Facebook Follow us on Twitter Join us on LinkedIn

Pirmas

Naujausia informacija

Finansinis raštingumas yra vienas iš svarbiausias žmogaus gebėjimų teisingai panaudoti savo uždirbtus pinigus. "Epale" nacionalinės komandos sujungė jėgas, kad surinktų įvairius naudingus šaltinius Jūsų mokymuisi apie finansinį raštingumą "Epale" finansinio raštingumo savaitei Gegužės 23-27 d.

Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras yra aktyvus Europos Sąjungos programos Erasmus+ dalyvis. Tarptautinės projektinės veiklos tęstinumas užtikrina aktyvų besimokančiųjų dalyvavimą mokymosi visą gyvenimą veikloje. 2015 m. ŠMPF finansuotas Erasmus+ KA2 pagrindinio veiksmo suaugusiųjų švietimo sektoriaus strateginės partnerystės projektas Nr.

Naujienų išteklių straipsnyje ,,Senjorai kviečia į ,,Futuristų“ fakultetą“  Telšių Trečiojo amžiaus  universiteto ,,Futuristų“ fakulteto iniciatorė  Regina Chmieliauskienė išsakė mintį, kad norėtų, jog  kolegos pasidalintų savo patirtimi, kaip jie bendrauja su jaunąja karta, kaip ją įtraukia į mokymosi kartu veiklą.

Kaip mes galime pasinaudojant  elektroninėmis EPALE, SMIS, AIKOS platformomis mokytis mums įdomių temų bei sužinoti suaugusiųjų švietimo aktualijas vyraujančias Europoje?

Atsakymų į šiuos klausimus pradedame ieškoti nuo šių metų gegužės 17 d. Kaune startuojančiame ir tolimesnę estafetę perduodančiame kitiems regionų miestams seminarų cikle. 10 miestų savivaldybių ir socialinių partnerių atstovai susipažins su sistemų specifika, naudotojo profiliu, savarankiška registracija, mokymosi pagal pomėgius  ir naujų idėjų sklaidos galimybėmis.

Puslapiai