chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Pirmas

Naujausia informacija

Ar reikia kalbėti apie lytiškumą su suaugusiais?

Kai Lietuvoje kalbame apie lytiškumo ugdymą, pirmiausia, galvojame apie vaikus – kokią informaciją jiems pateikti, kokiame amžiuje ir kokiu būdu. Deja, neretai apskritai perklausiame – ar reikia? Klausimus apie lytiškumo ugdymo (ne)reikalingumą įprastai užduoda mažai su tema susipažinę suaugę – tie, kurie klaidingai mano, kad lytinė sveikata yra savaime suprantamas dalykas ir sveikas lytinis elgesys yra užprogramuotas psichikoje ar genuose.

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kai kada – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Specialieji ūkiai, kuriuose įgyvendinama struktūrinė su ūkininkavimu susijusios veiklos programa, teikia socialines, sveikatos ir ugdančiosios priežiūros paslaugas žmonėms iš įvairių pažeidžiamų grupių. Tokiuose ūkiuose stiprinama psichinė ir fizinė sveikata suteikiant mokymų dalyviams galimybę dirbti ūkio darbus. Norėdamas geriau susipažinti su tokiais ūkiais, Andrew McCoshanas nuvyko į Nineveh Ridge specialųjį ūkį Anglijoje.
5 Sausis 2017
by Jurgita MELAIKIENE
(en)
0 Komentarai
Cristina Danna iš Europos suaugusiųjų švietimo asociacijos (ESŠA) pasidalijo su „Epale“ savo pastebėjimais apie suaugusiųjų švietimo programas dviejose pabėgėlių stovyklose. Cristina 12 mėnesių dirbo Maratano pabėgėlių stovykloje Mozambike (2014 metais). Be to, 2016 metais ji lankėsi Kalė stovykloje Prancūzijoje.
5 Sausis 2017
by Jurgita MELAIKIENE
(en)
0 Komentarai

Trumpai tariant

Svarbiausios diskusijos