chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Pirmas

Naujausia informacija

Marta Kostecka pakalbino Marzeną Zasińską-Igłą, „Rails Girls“ Ščecine (Lenkija) organizatorę, įmonių „Technopark Pomerania“ konsultantę ir IRT grupės koordinatorę Vakarų Pomeranijoje
24 Gegužė 2017
by Jurgita MELAIKIENE
(en)

Įsivaizduokite, kad vykstate į konferenciją, kurioje norite išklausyti įdomų pranešimą. Įeinate į patalpą. Joje visiška tyla. Visi žiūri į pranešėją. Jis kalba ne balsu, bet gestais ir veido mimika. Salėje tik kurtieji, kurie supranta pranešimo prasmę, o mintis reiškia akimis, emocijas ir jaudulį perteikia veido išraiška.

Tik jums, girdinčiam žmogui, šis pranešimas lieka mįslė. Nemokate gestų kalbos, nesuprantate, apie ką jis, nežinote, į ką reaguoja kiti. Galbūt kurtieji girdinčiųjų pasaulyje jaučiasi taip pat.

24 Gegužė 2017
by Jurgita MELAIKIENE
(en)
Dalyvaukite #CedefopPhotoAward 2017 m. nuotraukų konkurse, kuriame Europos Sąjungos profesinio rengimo ir mokymo (PRM) programos dalyviai gali pasidalyti savo PRM istorijomis ir laimėti kelionę į Briuselį arba Salonikus!

Trumpai tariant

30 years of Erasmus+

Pagrindinės diskusijos

18 Gegužė 2017
by:Zsolt Vincze
(en)
46 Komentarai
25 Gegužė 2017
by:Erdek Public Ed...
(en)
4 Komentarai
15 Gegužė 2017
by:David Mallows
(en)
4 Komentarai
02 Gegužė 2017
by:Brian Caul
(en)
4 Komentarai
12 Gegužė 2017
by:NSS EPALE Nederland
(en)
3 Komentarai