chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých v Evropě

 
 

| Přidejte se k nám na Join us on Facebook Follow us on Twitter Join us on LinkedIn

Domů

Nejnovější obsah

Finanční gramotnost je nezbytná dovednost, která dává lidem možnost, aby činili uvědomělá rozhodnutí, která se týkají osobních financí. V týdnu od 23. do 27.května proto spojí jednotlivé národní týmy EPALE své síly, aby Vám přinesly zajímavé články a zdroje, a aby tak podpořily osvětu v této oblasti.

Informační kampaň věnovanou migrační krizi a mezikulturnímu dialogu v úterý zahájila Filozofická fakulta Masarykovy univerzity v Brně. Představí například nový web s odbornými doporučeními, jak krizi zvládat. Zároveň fakulta jako vlastní příspěvek k řešení migrace nabízí tlumočnické služby, odborné konzultace, přednášky a kurzy.

 

Odborníci tak reagují na situaci, kdy Evropa čelí výzvě v podobě migrantů ze zemí zasažených válkou, politickou nestabilitou a nepříznivými klimatickými podmínkami.

Národní cena kariérového poradenství 2016

 

Zapojte se do soutěže Národní cena kariérového poradenství 2016.

 

Národní cena kariérového poradenství 2016

„Kariérové poradenství podporuje objevování a rozvoj talentu, který je v každém z nás.“

Centrum Euroguidance, Dům zahraniční spolupráce vyhlašuje 8. ročník soutěže Národní cena kariérového poradenství. Soutěž je realizovaná ve spolupráci s Centrem Euroguidance Slovenské republiky a pod záštitou Národního poradenského fóra.

Stránky