Navigācijas ceļš

Ilgtspējīgais Šons spēle tiešsaistē

Laipni lūdzam spēlē “Auniņa Šona Piedzīvojumi”, kas palīdz noskaidrot, kā veidot tīrāku, veselīgāku un ilgtspējīgāku nākotni mūsu pilsētām un planētai.

Spēlētājiem ir jābūvē jauna, videi draudzīga pilsēta Lielpilsētas klaiņojošajiem dzīvniekiem, kā arī jāraugās, lai dzīvniekiem klātos labi — jāvēro pieejamo resursu, pārtikas un enerģijas daudzums, jārisina ar transportu un dabu saistīti jautājumi.

Izmantojiet savu iespēju desmit dienu laikā uzbūvēt pilsētu, kamēr lauksaimnieka nav mājās! Savukārt, ja vides draudzīgumu esat gana pētījuši, kopā ar auniņu Šonu varat doties misijās. Jums būs jārisina noteiktas problēmas, vadot Šonu un viņa ganāmpulku un tādējādi glābjot savu pilsētu.

 

Par

 

Šī spēle, ko izstrādājusi Apvienotās Karalistes Ilgtspējīgas mācīšanās komanda un iedzīvinājusi studija Aardman, ir bezmaksas un tās uzdevums ir iesaistīt jauniešus ilgtspējīgas pilsētas būvēšanā, rodot līdzsvaru starp pieciem aspektiem — pārtiku, dabu, enerģiju, transportu un resursiem —, vienlaikus aicinot domāt par vides jautājumiem.

Spēle jau ir iztulkota visās ES valodās, un ar Eiropas Komisijas gādību tai ir izstrādātas 28 dalībvalstu versijas, tādējādi popularizējot ekoloģiski ilgtspējīgākas pilsētas un EK Eiropas zaļās galvaspilsētas balvu.

Skolotāji

 

Ilgtspējīgas mācīšanās komanda ir izstrādājusi virkni ar šo spēli saistītu mācību līdzekļu, lai jūs varētu labāk apgūt spēles “Auniņa Šona Piedzīvojumi” izmantošanu klasē. Šie mācību līdzekļi ir pieejami angļu valodā un ietver nodarbību plānus, attēlu kartītes, īpašus risināmos uzdevumus un daudz ko citu. Ir izstrādāta pat iespēja reģistrēties sistēmā, lai skolēni varētu sākt spēlēt spēli skolā, saglabāt sasniegto rezultātu un atsākt spēlēt savās mājās no jebkuras ierīces.