Navigācijas ceļš

Ko ES dara, lai aizsargātu vidi?

Ko ES dara, lai aizsargātu vidi?

“Visu bagātību mums ir devusi Daba. Bez tās nebūtu nekādas ekonomikas.”
Mārgareta Etvuda

 
“Kad zemi uzskatīsim par kopienu, kurai piederam, tad varbūt iemācīsimies to izmantot ar mīlestību un cieņu.” Aldo Leopolds

“Kad zemi uzskatīsim par kopienu, kurai piederam, tad varbūt iemācīsimies to izmantot ar mīlestību un cieņu.” Aldo Leopolds

“Kad zemi uzskatīsim par kopienu, kurai piederam, tad varbūt iemācīsimies to izmantot ar mīlestību un cieņu.”
Aldo Leopolds

 
 

Citi rīki

  • Izdrukas versija
  • Samazināt tekstu
  • Palielināt tekstu

Laipni lūgti!

Šī ir tā vieta, kur varat uzzināt, ko ES dara, lai aizsargātu vidi, — gaisu, ūdeni, dabu, bioloģisko daudzveidību un daudz ko citu.

Šo informāciju sagatavojis Eiropas Komisijas Vides ģenerāldirektorāts (Vides ĢD). To izveidoja 1973. gadā, lai aizsargātu, saglabātu un uzlabotu Eiropas vidi pašreizējai un nākamajām paaudzēm.

Komisija ierosina politiku un tiesību aktus, kas aizsargā dabiskās dzīvotnes, gādā par gaisa un ūdens tīrību, nodrošina atkritumu pienācīgu apglabāšanu, uzlabo zināšanas par toksiskām ķīmiskām vielām un palīdz uzņēmumiem virzīties uz ilgtspējīgu ekonomiku.

Mēs arī pārbaudām, vai dalībvalstis ES vides tiesību aktus piemēro pareizi. Tas nozīmē, ka mēs palīdzam tām izpildīt likumdošanu, kuru tās ir apstiprinājušas, un izskatām no pilsoņiem un nevalstiskajām organizācijām saņemtās sūdzības.

Šajās lapās sniegta vispārīga informācija.

Ja jums vajag vairāk informācijas, izmantojiet saites uz Vides ģenerāldirektorāta tīmekļa vietni.

 

Seko mums

Facebook

Attēli

  • Greenweek 2015
 

Videomateriāli