Šī vietne tika arhivēta (02/02/2015)
02/02/2015

Navigācijas ceļš

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Kokapstrādes un pārstrādes rūpniecība - koks, papīrs, poligrāfija

Kokapstrādes un pārstrādes rūpniecība ietver sevī kokapstrādes Deutsch (de) English (en) français (fr) , celulozes un papīra rūpniecību Deutsch (de) English (en) français (fr) un poligrāfijas nozari Deutsch (de) English (en) français (fr) . Šajās nozarēs kā izejviela tiek izmantota koksne, papīrs vai pārstrādāts papīrs un koks. Tajās iekļaujamas arī specializētas nozares, piemēram, korķa ražošana.

ES kokapstrādes un pārstrādes rūpniecība ir konkurētspējīga un tai ir ļoti laba tehnoloģiskā un komerciālā veiktspēja. Celulozes un papīra rūpniecība, kokapstrādes un poligrāfijas nozares daudzās jomās pasaulē ir vadošās. Tomēr šīs nozares saskaras ar daudzām problēmām, tajā skaitā ar piekļuvi izejvielām Deutsch (de) English (en) français (fr) , klimata izmaiņām Deutsch (de) English (en) français (fr) , jaunievedumiem Deutsch (de) English (en) English (en) français (fr) , tirdzniecību un informācijas nodrošinājumu par kokapstrādes un pārstrādes produktiem. Kokapstrādes un poligrāfijas jomās ļoti liela loma ir MVU. Daudzas šīs nozares ir būtiskas ilgtspējīgas nodarbinātības nodrošināšanā lauku rajonos.

Paziņojumā par novatorisku un ilgtspējīgu kokapstrādes un pārstrādes nozari ES English (en) Komisija ierosina būtiskus norādījumus politiku izstrādē, kas nodrošina saskaņotu pieeju ES kokapstrādes un pārstrādes rūpniecības konkurētspējas stiprināšanai¸tajā pašā laikā nozares stratēģijā iekļaujot ar klimata izmaiņām saistītos mērķus.

Komisija ir izveidojusi Komiteju Kopienas politikas jautājumos, kas ir saistīti ar kokapstrādes un pārstrādes rūpniecību, kas palīdz Komisijai to jautājumu risināšanā, kas ir saistīti ar Kopienas mežsaimniecības un kokapstrādes un pārstrādes rūpniecības politiku.

Kopīgot: FacebookGoogle+LinkedInPārsūtīt šo lapu draugam

Atjaunot rakstzīmju standartizmēruPalielināt rakstzīmju izmēru par 200 %Izdrukāt šo lapu