Ši tinklavietė buvo archyvuota 02/02/2015
02/02/2015

Naršymo kelias

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Miškininkystės pramonė: medis, popierius, spauda

Miškininkystės pramonės šakos apima ,medžio dirbinių, plaušienos ir popieriaus bei spaudos pramonės šakas Deutsch (de) English (en) français (fr) . Jose naudojama pagrindinė žaliava - mediena, popierius arba perdirbtas popierius ir mediena. Jos taip pat apima tokius specializuotus sektorius, kaip, pvz., kamštiena.

ES miškininkystės pramonės šakos yra konkurencingos, pasižymi labai dideliu techniniu ir komerciniu našumu. Plaušienos ir popieriaus, medžio dirbinių ir spaudos sektoriai daugelyje sričių yra pasauliniai lyderiai. Tačiau, šiam sektoriui kyla įvairios grėsmės, tokios kaip , klimato kaita Deutsch (de) English (en) français (fr) , prekyba ir informacijos apie miškininkystės produktus teikimas. Medžio dirbiniams ir spaudąi labai svarbus MVĮ aspektas. Daugelis šių pramonės šakų nepaprastai svarbios išlaikant tvarias darbo vietas kaimo vietovėse.

Komunikate dėl naujoviškų ir tvarių ES miškininkystės pramonės šakų English (en) Europos Komisija pasiūlė pagrindines politikos gaires, kuriomis užtikrinamas vieningas požiūris į ES miškininkystės pramonės šakų konkurencinės padėties stiprinimą, siekiant į pramonės strategiją įtraukti su klimato pokyčiais susijusius tikslus. .

Europos Komisija įsteigė Bendrijos miškininkystės ir miškininkystės pramonės šakų politikos komitetą, kuris padeda Komisijai numatyti Bendrijos miškininkystės ir miškininkystės pramonės šakų politiką.

Siųsti draugams: FacebookGoogle+LinkedInSiųsti šio tinklalapio nuorodą

Nustatyti įprastinį šrifto dydį Padidinti šriftą 200 procentųSpausdinti šį tinklalapį