Naršymo kelias

2011 m. – fizinių vietovių turizmas ir restauravimas

Komisija su valstybėmis narėmis ir šalimis kandidatėmis išrinko 2011 m. meistriškumo temą – Fizinių vietovių turizmas ir restauravimas.

2011 m. konkursas išskyrė tas lankytinas vietas, kuriose vietos paveldo fizinės vietos buvo restauruotos ir paverstos patraukliomis turizmui, kad paskatintų platesnius restauravimo užmojus toje vietoje.

Paraiškų pateikimo pradžią Komisija paskelbė 2011 m. kovo mėnesį. Dalyvaujančios šalys išrinko laimėjusias lankytinas vietas iš visų kandidačių, laimėtojai Briuselyje oficialiai apdovanoti 2011 m. rugsėjo 27 d.

Kiekviena lankytina vieta, kuriai skirtas apdovanojimas, atitinka šiuos kriterijus:

  • nėra „tradicinė“ (lankytojų joje yra mažai arba labai mažai, palyginti su šalies vidurkiu);
  • turizmo paslaugos teikiamos užtikrinant socialinį, kultūrinį ir aplinkosauginį darnumą;
  • ją bendradarbiaudamos valdo valstybinės institucijos, atsakingos už lankytinos vietos valdymą, ir visi, susiję su turizmu toje ir aplinkinėse vietovėse (t. y. turizmo paslaugų teikėjai, vietos bendruomenės);
  • neprieštaraujama viešųjų ir privačių sričių partnerystei.

Lankytinos vietos, kurioms skirti apdovanojimai, pripažintos 2011 m. Europos patraukliausiomis restauruotomis fizinėmis vietovėmis.

Nacionalinių projektų rengėjų, kurie vykdė konkursą skirtingose šalyse, vardus ir pavardes, ryšių informaciją rasite pasinaudoję nuoroda Projekto atstovas English (en) .

Norėdami geriau suprasti kvietimą ir projektą, galite peržvelgti mūsų kvietimą teikti pasiūlymus, jis paskelbtas Įmonių ir pramonės GD svetainėje.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 29/07/2013 | Į puslapio pradžią