Ścieżka nawigacji

Radiowe i telekomunikacyjne urządzenia końcowe

Zaproszenia do składania ofert

Kalkulator leżący na stosie banknotów euro

Zaproszenia do składania ofert to procedury pozwalające uzyskać konkurencyjne oferty od przedsiębiorstw ubiegających się o zamówienia publiczne na prace, dostawy lub usługi.

Zaproszenia do składania ofert, ogłoszenia o udzieleniu zamówienia oraz wstępne ogłoszenia informacyjne znaleźć można w serwisie internetowym Tenders Electronic Daily (TED)English, stanowiącym wersję elektroniczną Suplementu S do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej.

TED zapewnia swobodny dostęp do możliwości biznesowych. Aktualizowany jest pięć razy w tygodniu o ok. 1500 ogłoszeń o zamówieniach publicznych z Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego i spoza nich.

Ogłoszenia o zamówieniach publicznych można przeglądać, przeszukiwać i sortować według kraju, regionu, sektora gospodarki i innych parametrów.

Informacja o każdym dokumencie zamówienia publikowana jest w 23 językach urzędowych UE. Wszystkie ogłoszenia instytucji UE publikowane są w całości w tych językach.

Osobiste dostarczanie ofert

Oferty przekazywane Komisji osobiście (lub za pośrednictwem przedstawiciela bądź kuriera) należy dostarczać na następujący adres:

Komisja Europejska
Dyrekcja Generalna ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu Zaproszenie do składania ofert nr: ENTR/XX(rok)/XX(numer wewnętrzny) Nazwa działu, X.X (Dział.Dyrekcji) Avenue du Bourget, 1 1140 EVERE Belgia

Jak trafić na AVENUE DU BOURGET?

Zobacz mapkęDeutschEnglishfrançais, małe okienko w prawym górnym rogu:
Budynek przy Avenue du Bourget 1-3 oznaczony jest skrótem DAV1 (zaleca się wyświetlenie mapy w 100%)

Aby uzyskać więcej informacji należy skontaktować się telefonicznie z służbami Komisji przy Avenue du Bourget, 1:
Nr telefonu recepcji: +32 2 29 92 681

Zobacz także listę budynków zajmowanych przez KomisjęDeutschEnglishfrançais

Udostępnij: FacebookGoogle+LinkedInWyślij tę stronę do znajomego

Ustaw normalny rozmiar czcionkiPowiększ rozmiar czcionki o 200%Drukuj