Šī vietne tika arhivēta (02/02/2015)
02/02/2015

Navigācijas ceļš

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Radiosakaru un telekomunikāciju termināla iekārtas

Viens lādētājs visiem - Draudzējies ar tehnoloģijām!

One charger for all logo © European Union 2008-2011

Kopējā lādētāja risinājuma pamatā ir Micro-USB savienotāja tehnoloģija

Vienošanās memorands (VM) attiecas uz datu iespējotajiem mobilajiem tālruņiem, t.i., tālruņiem, kurus var pieslēgt datoram un tad pārsūtīt attēlus, datnes, mūzikas ierakstus utt.

VM parakstījušie uzņēmumi VM Pielikumā II Englishir noteikuši mobilo tālruņu uzlādēšanas iespēju saskaņošanas tehniskās specifikācijas. Pamatojoties uz šīm specifikācijām, Eiropas Standartu organizācijas strādā pie kopējā lādētāja savietojamības un drošas darbības nodrošināšanas.

Eiropas Telekomunikāciju standartu institūta (ETSIEnglish) izstrādātais standarts attiecas uz drošības riskiem un elektromagnētiskajām emisijām un nodrošina kopējo lādētāju pietiekamu neuzņēmību pret ārējiem traucējumiem. Eiropas Elektrotehnikas standartizācijas komitejas (CENEnglish- CENELECEnglish) izstrādātais sadarbspējas standarts attiecas uz sadarbspēju, t.i., to, ka kopējais lādētājs ir savietojams ar dažādu zīmolu datu iespējotajiem mobilajiem tālruņiem. Starptautiskā elektrotehnikas komisija (IECEnglish) drīzumā kā starptautisku standartu, iespējams, pieņems CENELEC standartu par kopējās ārējās energoapgādes (EPS) sadarbspējas specifikācijām.

Lai tirgū būtu pieejams šis jaunās paaudzes lādētājs, nepieciešams, lai būtu pieejami un publicēti jaunie Eiropas standarti (EN 301489-34English- EN 62684English ). Tikai pēc šī pirmā nosacījuma izpildes nozares uzņēmumi varēs sākt ražot jaunās paaudzes kopējo lādētāju.

Tiek prognozēts, ka ražotāji jauno Micro-USB lādētāju varēs laist tirgū 2011. gada sākumā, taču veikalos tas būs nopērkams tikai pēc pārskatīto Eiropas standartu publicēšanas. iemesls tam ir tas, ka nozares uzņēmumiem savi lādētāji ir jāpielāgo standartos noteiktajām jaunajām prasībām.

Jāuzsver, ka kopējais lādētājs ir tikai tāda ierīce, kas atbilst augšminētajiem jaunajiem Eiropas standartiem un līdz ar to nodrošina drošu darbību kopā ar visu veidu jaunajiem datu iespējotajiem mobilajiem tālruņiem.

Informāciju par to, vai esošie mobilie tālruņi ar Micro-USB atbalstīs uzlādi ar jauno kopējo lādētāju, lūdzu skatīt konkrēto ražotāju sniegtajos datos.

3 types of USB plugs

Different types of USB plugs: left Micro-USB, middle Mini-USB, right Standard.
(© Popova Olga)

 

Kopīgot: FacebookGoogle+LinkedInPārsūtīt šo lapu draugam

Atjaunot rakstzīmju standartizmēruPalielināt rakstzīmju izmēru par 200 %Izdrukāt šo lapu