Ši tinklavietė buvo archyvuota 02/02/2015
02/02/2015

Naršymo kelias

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Teisinė metrologija ir fasavimas

Matavimo prietaisai yra būtini, norint užtikrinti matavimo tikslumą, ypač susijusį su klientų ir pramonės kasdieniais sandoriais, pavyzdžiui: vandens skaitiklių, taksometrų, elektros energijos skaitiklių ir svėrimo įrenginių. ES teisės aktai skatina sparčias atitikties vertinimo procedūrų technologines inovacijas ir galimybes pasirinkti.

2009 m. Europos Komisija suteikė įgaliojimus pdf - 782 KB [782 KB] Deutsch (de) English (en) français (fr) CEN, EESK ir ETSK rengti su matavimo prietaisais susijusius Europos standartus, leisiančius sukurti komunalinių paslaugų skaitiklių (vandens, dujų, elektros, šilumos) sąveiką ir taip padidinti energijos eikvojimo efektyvumą bei suteikti daugiau galių vartotojui.

Paruoštas pakuotes sudaro produktas ir pakavimo medžiagos. Paruoštų pakuočių turinį būtina išmatuoti, norint nustatyti viduje esančio produkto kiekį. Čia labai svarbi metrologija. Ji leidžia gamintojams ir valdžios institucijoms tiksliai išmatuoti visų fasuotų gaminių, pvz., skalbimo miltelių, gyvūnų ėdalo, ledų, šaldyto maisto, silpnų alkoholinių gėrimų, gaiviųjų gėrimų, valymo produktų, dažų, šampūnų ir dantų pastos dydžius ir svorius.
Vynui ir alkoholiui ES nustato leidžiamų fasuotų gaminių dydžius.

Matavimo vienetai yra labai svarbūs kasdieniame gyvenime, siekiant užtikrinti sandorių vykdymą ir saugoti sveikatą bei laikytis saugumo reikalavimų.

Svarbiausia

  • Measuring instruments Deutsch (de)English (en)français (fr)
  • Measuring instruments - Guidance documents English (en)
  • Units of measurement Deutsch (de)English (en)français (fr)
  • Reference documents Deutsch (de)English (en)français (fr)
  • Pre-packed products Deutsch (de)English (en)français (fr)

Siųsti draugams: FacebookGoogle+LinkedInSiųsti šio tinklalapio nuorodą

Nustatyti įprastinį šrifto dydį Padidinti šriftą 200 procentųSpausdinti šį tinklalapį