This site has been archived on 02/02/2015
02/02/2015

Navigation path

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Sustainable and responsible business

KOBİ'ler için Kurumsal Sosyal Sorumluluklar: Dokümantasyon Merkezi

KOBİ'ler için Kurumsal Sosyal Sorumluluklar

Araç Kutusu

http://ec.europa.eu/enterprise/policies/sustainable-business/media/photos/documents_corporate-social-responsibility_1_tr.gif

http://ec.europa.eu/enterprise/policies/sustainable-business/media/photos/documents_corporate-social-responsibility_2_tr.gif

Bu, firmaların günlük iş akışlarına kurumsal sosyal sorumluluğu entegre edebilmeleri için atacakları birkaç basit adımı anlatan kısa bir giriş olacaktır. Kurumsal sosyal sorumluluğun işinizi başarılı kılacak olan yanlarının altını çizecektir.

  • Vaka Analizi pdf - 457 KB [457 KB] български (bg) čeština (cs) dansk (da) Deutsch (de) eesti keel (et) ελληνικά (el) English (en) español (es) français (fr) italiano (it) latviešu valoda (lv) lietuvių kalba (lt) magyar (hu) Nederlands (nl) polski (pl) português (pt) română (ro) slovenčina (sk) slovenščina (sl) suomi (fi) svenska (sv) norsk (no)

Bu olaylar, Avrupa çapında küçük ve orta boy işletmelerden toplanmış 10 yaşanmış örnektir. Kurumsal Sosyal Sorumluğa olan bağlılıkları sayesinde işletmelerinin nasıl daha başarılı olduğunu göstermektedir.

  • Bilinç Düzeyini Artırmaya Yönelik Anket pdf - 162 KB [162 KB] български (bg) čeština (cs) dansk (da) Deutsch (de) eesti keel (et) ελληνικά (el) English (en) español (es) français (fr) italiano (it) latviešu valoda (lv) lietuvių kalba (lt) magyar (hu) Nederlands (nl) polski (pl) português (pt) română (ro) slovenčina (sk) slovenščina (sl) suomi (fi) svenska (sv) norsk (no)

Bu anketi 10 dakika içinde cevaplayabilirsiniz. Bu anket firmanıza uygun ve yararlı olabilecek adımları bulmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

  • Etkin İletişim Rehberi pdf - 167 KB [167 KB] български (bg) čeština (cs) dansk (da) Deutsch (de) eesti keel (et) ελληνικά (el) English (en) español (es) français (fr) italiano (it) latviešu valoda (lv) lietuvių kalba (lt) magyar (hu) Nederlands (nl) polski (pl) português (pt) română (ro) slovenčina (sk) slovenščina (sl) suomi (fi) svenska (sv) norsk (no)

Kurumsal Sosyal Sorumluluk ile ilgili iletişim çok karmaşık olmak zorunda değildir ve atacağınız adımlardan azami fayda sağlamanıza yardımcı olabilir. Bu rehber bunu nasıl yapacağınızı gösteriyor.

Share: FacebookGoogle+LinkedInsend this page to a friend

Set page to normal font sizeIncrease font size by 200 percentprint this page